پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28803355 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 49159664
کد خبر : 273238 تاریخ ثبت : 1398/4/29 11:35 نظرات تایید شده : 0

فعالیت ۱۰۵۰ مداح در استان بوشهر

خلیج فارس: مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: هزار و ۵۰ مداح اهل بیت عصمت و طهارت در استان مشغول خدمت به آستان مقدس اهل بیت (ع) هستند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی در جمع فعالان تبلیغی بوشهر اظهار داشت: ساماندهی امور مداحان اهل بیت (ع) و شعرای آئینی استان بوشهر از اقدامات بسیار مهمی است که انجام شده است.

وی با اشاره به اقدامات واحد تشکل‌های دینی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در ساماندهی امور مداحان اهل بیت (ع) و شعرای آئینی خاطرنشان کرد: کارت شناسایی برای ۵۶۰ مداح ثبت نام کننده سامانه طوبی صادر شده است.

سروستانی با بیان اینکه اعتبار این کارت‌ها یک ساله و قابل تمدید است، اضافه کرد: در حال حاضر تعداد هزار و ۵۰ مداح اهل بیت عصمت و طهارت در استان مشغول خدمت به آستان مقدس اهل بیت (ع) هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تاکید کرد: از این تعداد، هزار و ۴۵ نفر در سامانه طوبی ثبت شده‌اند و کارت مداحی برای ۵۶۰ نفر از آنان صادر شده است.

حجت‌الاسلام سروستانی تصریح کرد: این اقدام پس از شناسایی، ساماندهی و همچنین سطح‌بندی مداحان از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان انجام گرفته و کارت شناسایی مداحان صادر و تحویل آنان شده است.کلمات کلیدی خبر : مداح تبلیغات اسلامی