پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8757888 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2011294
کد خبر : 273086 تاریخ ثبت : 1398/4/28 12:03 نظرات تایید شده : 0

پلیس راهور فرشته نجات دختر تهرانی شد+ عکس

خلیج فارس: روز گذشته یک پلیس راهور متوجه اقدام دختر ۱۸ ساله برای خودکشی شده و از این سانحه جلوگیری میکند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تابناک؛ دلگرم نوشت، روز گذشته یک پلیس راهور متوجه اقدام دختر ۱۸ ساله برای خودکشی شده و از این سانحه جلوگیری میکند.

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور معاون هماهنگ کننده پلیس راهور فاتب ضمن اعلام این خبر گفت:عصر روز گذشته، یکی از تیم‌های گشتی منطقه ۱۴ هنگام گشت زنی در اتوبان بسیج روی پل هجرت، متوجه شهروندی می‌شوند که از گاردریل‌های کناری روی پل به آنطرف رفته و قصد خودکشی دارد.

راننده خودروی گشتی به محض دیدن این صحنه بلافاصله از خودرو پیاده شده و با توجه به حساسیت موضوع آرام به سمت این خانم حرکت می‌کند

این کارمند پلیس راهور فاتب در هنگام نزدیک شدن به این فرد با کلمات کلیدی، معجزه آسا و امید بخش خود، توجه و حواس وی را به جلب کرده و در عرض چند ثانیه چنان تاثیری بر وی می‌گزارد که به محض رسیدن به محل ایستادن ایشان، فرد مذکور به توصیه‌های کاربردی و تاثیرگزار پلیس جامع عمل پوشانده و از گاردریل‌ها به سمت داخل پل می‌آید.

سرهنگ موسوی پور ادامه داد: سپس کارمند رضایی، کیف این خانم را می‌گیرد و ایشان را به سلامت به سمت خودروی پلیس هدایت می‌کند. به گفته یکی از شاهدان صلوات رانندگان عبوری گوش فلک را می‌نوازد و برای سلامتی این کارمند شجاع و پر احساس دعا می‌کنند.

وی ادامه داد: به محض عبور ایشان از عرض پل، کارمند پلیس راهور فاتب، این خانم را به داخل خودرو هدایت کرده و با اورژانس و نیرو‌های امدادی تماس می‌گیرد.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور فاتب گفت: قرار است طی مراسمی از این کارمند با وجدان تقدیر به عمل آید.
 
پلیس راهور فرشته نجات یک دختر تهرانی شد+ عکس
-->