پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21972286 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20336150
کد خبر : 272533 تاریخ ثبت : 1398/4/24 23:14 نظرات تایید شده : 0

درخواست امام جمعه کنگان برای اجرای مصوبات سفر رئیس جمهوری

خلیج فارس: امام جمعه کنگان استان بوشهر گفت: مردم این شهرستان انتظار دارند اجرای مصوبات سفر رئیس جمهوری تسریع شود.

به گززارش «خلیج فارس»؛ حجت الاسلام محمود محمودی در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان با اشاره به سفر اسفندماه سال ۹۷ رئیس جمهوری به کنگان افزود: این سفر مصوباتی برای این شهرستان داشت که باید مسئولان استان و محلی پیگیر اجرای آن باشند.

وی بیان کرد: تجربه نشان داده اگر مصوبات سفر رئیس جمهوری پیگیری نشود ممکن است به وادی فراموشی سپرده شود.

امام جمعه کنگان با تبریک میلاد امام رضا (ع) گفت: فلسفه مسئولیت در نظام دینی خدمتگزاری صادقانه و بی منت است و مدیران با تاسی بهسیره رضوی در حل مشکلات مردم بکوشند.

محمودی با نکوداشت هفته نماز جمعه و بیان اینکه ائمه جمعه منصوب از طرف رهبری هستند اظهارداشت: به تعبیری ائمه جمعه کار دستگاه رهبری را در هر شهری انجام می دهند.

وی با گرامیداشت سالروز تاسیس شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان ضامن جمهوریت نظام، اسلامیت قوانین، صیانت از قانون اساسی است و وظیفه همه ما تکریم جایگاه شورای نگهبان است.

امام جمعه کنگان با نکوداشت هفته حجاب و عفاف عنوان کرد: در نظام دینی بی حجابی و بدحجابی کج دهنی به دین است و نباید اجازه داد عده ای حریم حجاب و عفاف را مخدوش کنند.

محمودی به مناسبت های دینی پیش رو اشاره کرد و گفت: همه مدیران به عنوان کارگزار در حکومت دینی باید در تعظیم شعائر آن بکوشند.

-->