پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3522064 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8663255
کد خبر : 272499 تاریخ ثبت : 1398/4/24 15:12 نظرات تایید شده : 0

تکریم و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر+ تصاویر

خلیج فارس: در آیینی با حضور مسئولان استانی ضمن معرفی حجت الاسلام یوسف جمالی به سمت رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از خدمات نصرالله شفیعی قدردانی شد.
تکریم و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر+ تصاویر

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در آئین تکریم و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهربا تاکید بر اهمیت فعالیت این نهاد در عرصه‌های مختلف جامعه اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در صیانت، حمایت و تبیین مواضع انقلابی نظام و مردم در ساختار انقلاب اسلامی موثر و تاثیرگذار است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را  نهادی مردمی و انقلابی دانست و تصریح کرد: این نهاد در مقاطع مهم و حساس تهدیدهای دشمنان را تبدیل به فرصت کرده و با حرکت‌های مردمی از انقلاب دفاع کرده است.

امام جمعه بوشهر با قدردانی از خدمات با ارزش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی مردمی، انقلابی و اسلامی است ودر 40 پیروزی انقلاب اسلامی  از سالم‌ترین دستگاه‌های پرتلاش انقلابی و مردمی بوده است.

در این مراسم  حجت‌الاسلام یوسف جمالی به عنوان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر معرفی و از خدمات 5 ساله نصرالله شفیعی تقدیر شد.

-->