پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24131947 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1194175
کد خبر : 272325 تاریخ ثبت : 1398/4/23 22:07 نظرات تایید شده : 0

پلمپ مرکز قرص‌های روان‌گردان و مخدر در پاکدشت

خلیج فارس:فرمانده انتظامی پاکدشت از پلمپ یک مرکز تولید قرص‌های روان‌گردان و دارو‌های مخدر در این شهرستان خبر داد.


به گزارش «خلیج فارس»به نقل از ایلنا؛ سرهنگ قبال خنجری گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعات دریافت شده، عوامل انتظامی و سربازان گمنام حضرت، ولی عصر (عج) یک مرکز تولید و توزیع عمده انواع قرص‌های مخدر و روان گردان را شناسایی و رفت و آمد‌های این محل را زیر نظر گرفتند.

وی افزود: پس از حصول اطمینان از فعالیت غیر قانونی صورت گرفته در این مکان، عوامل انتظامی با هماهنگی دستگاه قضائی در اقدامی ضربتی، به محل وارد شده و دست اندرکاران فعال در این کارگاه را دستگیر کردند.

خنجری تصریح کرد: با بررسی و بازرسی از این کارگاه، یک هزار و ۳۰۰ کیلوگرم مواد اولیه پیش ساز، بیش از ۱۰۲ کیلوگرم قرص‌های روان گردان و بیش از ۱۲۰ هزار عدد قرص‌های غیرمجاز ترامادول کشف و ضبط شد.

وی گفت: در رابطه با این پرونده ۵ نفر شامل یک نفر ایرانی و ۴ تبعه خارجی غیرمجاز دستگیر و پس از تکمیل پرونده، به مراجع قضائی ارجاع داده شدند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.
کلمات کلیدی خبر : پلمپ مخدر پاکدشت
-->