پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 859225 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6008221
کد خبر : 271689 تاریخ ثبت : 1398/4/19 23:21 نظرات تایید شده : 1

بیم و امیدهای باشگاه شاهین بوشهر به روایت عضو هیات مدیره

خلیج فارس: عضو هیات مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر معتقد است: هواداران به عنوان صاحبان و دلسوزان واقعی باشگاه شاهین خود را وارد بازی های قدرت نکنند و اجازه دهند مدیریت باشگاه تصمیمات لازم را در مورد سیاست گذاری و نحوه حضور در باشگاه بگیرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ درخصوص مشکلات باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با سیروس بنه گزی عضو هیات مدیره گفتگو کردیم.

وی با بیان اینکه اساس مدیریت یک مجموعه داشتن هدف، برنامه ریزی برای رسیدن به هدف و بودجه برای برنامه ریزی است ادامه داد: قاعدتا هیئت مدیره هم بعد از آماده کردن آن عوامل، موظف است علاوه بر انتخاب مدیر عامل بر نحوه مدیریت مدیرعامل، میزان قراردادها، بودجه و دخل و خرج تیم نظارت کند. اما الان ما در تیم شاهین برای تحقق این اهداف و نظارت بر آن، با چند مشکل روبرو هستیم.

وی مشکلات پیش روی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر را چنین برشمرد:
 
۱- تعیین نشدن میزان بودجه ۲- دخالت عوامل بیرونی و صاحبان قدرت که خود را مالک تیم می دانند ۳- عدم انگیزه شهرداری و شورا به جهت الزام به تعیین تکلیف شدن تیم تا فصل آینده ۴- نداشتن توان مالی شهرداری برای تیم داری حرفه ای در سطح لیگ برتر ۵- و مهم‌تر از همه دخالت موثر سکوها و هواداران از طریق فضای مجازی، تلفن، سفارش.

بنه گزی تصریح کرد: البته قبول دارم که این دخالت ها همه از روی دلسوزی است، ولی گاه احساسی می شود و بعضا توسط همان عوامل بیرونی صاحب قدرت که از طریق دادن اطلاعات غلط و خبرهای محقق نشده درون باشگاه به آنها، سعی می‌کنند با تحریک بهترین یاران و هواداران تیم، جنگ قدرت خود را به بین تماشاگران بکشند. از این رو با رفع مواردی از این موانع می‌شود به آینده تیم در لیگ برتر کشور امیدوار بود.

عضو هیات مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در مورد استعفای ویسی بیان کرد: بنده یقین دارم که این استعفا ادامه جنگ قدرت بیرون از تیم ورزشی است که این بار سرمربی را هم به این قضیه وارد کرده اند، ضمن اینکه برخی از گفته های ویسی در بیانیه استعفا را تایید می‌کنم، اما امیدواریم با رفع سوتفاهمات زمینه بازگشت ویسی به تیم هر چه زودتر فراهم شود و هواداران از نگرانی خارج شوند.  

وی گفت: در آخر به هواداران توصیه می‌کنم که آنها به عنوان صاحبان و دلسوزان واقعی نام بلند شاهین خود را وارد بازی های قدرت نکنند و اجازه دهند مدیریت باشگاه تصمیمات لازم را در مورد سیاست گذاری و نحوه حضور در باشگاه بگیرد.