پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23928185 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 991227
کد خبر : 271677 تاریخ ثبت : 1398/4/19 19:56 نظرات تایید شده : 0

شب شعر «یاران پاکدامن» در عالیشهر برگزار شد+تصاویر

خلیج فارس: مدیر انجمن ادبی فایز عالیشهر گفت: با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر و به جهت اهتمام به مقوله عفاف و حجاب و بهره گیری از ظرفیت ادبی استان در این زمینه، شب شعر «یاران پاکدامن» با استقبال علاقه مندان به شعر و فرهنگ عفاف و حجاب در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب عالیشهر برگزار شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ هاشم رنجبریان افزود: در این شب شعر بیش از بیست شاعر از شهرستانهای بوشهر، دشتی، تنگستان و  انجمن های ادبی فایز عالیشهر، انجمن ادبی اهرم، انجمن ادبی بوشهر، انجمن ادبی آستان قدس و انجمن ادبی بردخون به شعرخوانی پرداختند.

رنجبریان گفت: شاعران در این شب شعر به موضوعات مختلفی در حوزه عفاف و حجاب فاطمی و جایگاه زن، مادر و دختر ، حجاب، عفت و پاکدامنی زنان و مردان جامعه، چادر و... پرداخته و اشعار خود را ارائه دادند.

وی با بیان اینکه باید از همه ظرفیت های هنری و ادبی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب استفاده کرد اظهار داشت: برای اولین بار در استان بوشهر شب شعر با موضوع عفاف و حجاب برگزار شد و شاعران با روایت شاعرانه خود از عفاف و حجاب، تلاش کردند گامی هرچند کوچک در راستای تحکیم بنیان خانواده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی متاثر از بی عفتی در جامعه بردارند.

مدیر انجمن ادبی فایز گفت: حضور آقای عقیل نجار مسئول انجمن ادبی آستان قدس بوشهر و انجمن ادبی بردخون، غلامرضا ابراهیمی نائب رئیس انجمن شعر بوشهر و مدرس کارگاه های ادبی، خانم ماحوزی نیا مسئول انجمن ادبی اهرم و استقبال خوب مردم در این شب شعر، نشان دهنده ظرفیت بالای جامعه ادبی استان بوشهر در پرداختن به مسائل مهم فرهنگی و اجتماعی است و انتظار می رود دیگر مدیران نیز از  شعر و شاعران هم استانی در دیگر زمینه ها استفاده نمایند.

-->