پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 984371 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6133020
کد خبر : 271676 تاریخ ثبت : 1398/4/19 19:54 نظرات تایید شده : 0

۲۳۰۰ واحد مسکونی جدید در استان بوشهر احداث می‌شود

خلیج فارس: "طرح اقدام ملی مسکن" یکی از جدی‌ترین برنامه های وزارت راه و شهرسازی به منظور تعادل بخشی بین عرضه و تولید مسکن است که سهم استان بوشهر در این طرح ۲ هزارو ۳۰۰ واحد مسکونی در نظر گرفته شده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در طرح "اقدام ملی تولید و عرضه مسکن"، قرار است ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا سال ۱۴۰۰ در کشور ساخته شود که از این تعداد ۲۰۰ هزار واحد در شهرهای جدید، ۱۰۰ هزار واحد در بافت فرسوده و ۱۰۰ هزار واحد مسکونی نیز سهم بنیاد مسکن است که باید احداث شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در برنامه ششم توسعه نگاه دولت تدبیر و امید معطوف به تامین مسکن و ایجاد سرپناه برای اسکان محرومان است و براین اساس در مناطقی که خدمات زیربنایی ارائه و زمین آماده وجود دارد اجرای طرح اقدام ملی می تواند در کنار سایر گزینه های این وزارتخانه، تولید مسکن را به جریانی پایدار تبدیل کند.

حمید حیدری بریدی در گفت وگو با ایرنا افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده طرح اقدام ملی مسکن با تملک زمین توسط اداره کل راه و شهرسازی در همه شهرهای استان بوشهر اجرا می شود.

وی بیان کرد: براین اساس در زمان حاضر کار تملک زمین برای ساخت ۲۰۰ از مجموع ۲ هزارو ۳۰۰ واحد سهم استان بوشهر شامل ۱۲۰ واحد در شهر چغادک و ۸۰ واحد شهر خورموج انجام شده و درحال مذاکره برای تامین زمین در مابقی شهرهای استان هستیم.

-->