پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 985499 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6134150
کد خبر : 271650 تاریخ ثبت : 1398/4/19 18:21 نظرات تایید شده : 0

ملاقات کالدرون با طارمی؛ مذاکره درفرودگاه؟+عکس

خلیج فارس:مهدی طارمی آقای گل سابق لیگ و مهاجم ملی پوش ایرانی با پرسپولیسی‌ها در فرودگاه گفتگو کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازتابناک؛ پیش از عزیمت تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری اردوی پیش فصل در ترکیه، سرخپوشان با مهدی طارمی ملاقاتی داشتند که حرف و حدیث های بسیاری را ایجاد کرده است.

طارمی در فردوگاه امام خمینی با پرسپولیسی‌ها روبرو شد و با هم تیمی‌های سابق خود برخورد گرمی کرد. اما نکته مهم اینجاست که او دیدار گرمی با کالدرون داشت و صحبت‌هایی با سرمربی جدید پرسپولیس انجام داد که فراتر از یک احوالپرسی بود.

ملاقات کالدرون با مهدی طارمی؛ مذاکره قبل ازاردوی ترکیه؟

این در حالی است که از مدت‌ها پیش نام طارمی به عنوان یکی از گزینه‌های خط حمله پرسپولیس مطرح بوده اما پیشنهادهای خارجی طارمی دلیلی برای بی نتیجه ماندن مذاکرات بود. حالا ملاقات طارمی با کالدرون حتی اگر اتفاقی بوده هم می‌تواند دوباره شایعات جدیدی ایجاد کند. بخصوص که پرسپولیس هم این روز‌ها به شدت به دنبال خرید یک مهاجم جدید و تمام کننده قهار است. 

عده ای هم می گویند که این دیدار بهیچ عنوان اتفاقی نبوده و طارمی تصمیمش را گرفته که بعد از چند روز استراحت به پرسپولیس ملحق شود و این دیدار مختصر برای اطلاع کالدرون از پیوستن طارمی به تیمش بوده است.

کلمات کلیدی خبر : طارمی کالدرون فرودگاه
-->