پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1813132 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2805250
کد خبر : 271549 تاریخ ثبت : 1398/4/19 10:11 نظرات تایید شده : 0

حدود ۹۰ هکتار از اراضی کشاورزی تنگ ارم در آتش سوخت

خلیج فارس: سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: شب گذشته وقوع آتش سوزی در زمین های کشاورزی منطقه تنگ ارم سبب شد حدود ۹۰ هکتار از این اراضی طعمه حریق شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ جهانگیر دهقانی در گفتگو با ایسنا با بیان جزئیات این حادثه عنوان کرد: حادثه آتش سوزی از ساعت ۱۲ و سی دقیقه نیمه شب چهارشنبه ۱۹ تیرماه آغاز و تا ساعت ۳ بامداد ادامه داشته است.

وی افزود: با کمک نیروها و ماشین آلات شهرداری تنگ ارم، بخشداری، منابع طبیعی و کمکهای مردم با امکاناتی که در اختیار داشته اند پس از حدود ۲ ساعت و نیم مهار شد.

سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر تصریح کرد: در این حادثه حدود ۸۰ تا ۹۰ هکتار از اراضی کشاورزی منطقه تنگ ارم در آتش سوخت.

دهقانی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد دلیل حادثه بی احتیاطی و یا سهل انگاری عامل انسانی باشد که به این شکل آغاز و وزش باد نیز سبب گسترش آن شده است.

به گزارش ایسنا، آتش سوزی شب گذشته در حوزه تنگ ارم و در حاشیه این شهر اتفاق افتاده است.

به گفته ی سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر خسارت های این حادثه در دست بررسی می باشد.کلمات کلیدی خبر : تنگ ارم آتش سوزی