پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1808522 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2800645
کد خبر : 271463 تاریخ ثبت : 1398/4/18 22:01 نظرات تایید شده : 0

خلیج فارس مواج می‎شود

خلیج فارس:براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی خلیج فارس از امروز (سه شنبه) با وزش بادهای شدید شمال غربی مواج و متلاطم می شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: وزش این بادها علاوه بر ایجاد گردوخاک در برخی نقاط سبب مواجی و متلاطم شدن سواحل استان در چند روز فرارو است.

خلیج فارس مواج می شود

محمد رضا انصاری افزود: شرایط آب و هوایی استان بوشهر همچنان رطوبت و دمای بالا است که این شرایط تا پایان هفته تداوم دارد.

وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف همراه با غبار محلی، طی ساعاتی وزش باد و در برخی نقاط همراه با گرد و خاک پیش بینی شده است.

انصاری اظهارداشت: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا غربی با سرعت ۱۶ تا ۴۰ و طی ساعاتی تا ۵۴ کیلومتر در ساعت و از فردا با سرعت ۱۰ تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل استان ۹۰ تا ۱۵۰ گاهی تا ۱۸۰ سانتی متر و از فردا ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی متر پیش بینی شده است.
انصاری گفت: در ۲۴ ساعت گذشته نیز دمای هوا در شهرهای برازجان ۴۷، خورموج و اهرم ۴۶ و دیلم و جم ۴۴ درجه بود.

وی اضافه کرد: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۲:۳۴ دقیقه بامداد، جزر اول ۰۸:۰۳، مد دوم ۱۳:۳۸ و جزر دوم ۲۰:۲۲ خواهد بود.کلمات کلیدی خبر : خلیج فارس هواشناسی