پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1890936 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7037377
کد خبر : 271363 تاریخ ثبت : 1398/4/18 11:27 نظرات تایید شده : 0

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی: تزریق درآمدهای نفتی بوشهر به سختی انجام می‌شود

خلیج فارس: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوشهر با اشاره به اینکه منابع اعتباری به سختی در اختیار ما قرار می‌گیرد، اظهار کرد: در استان بوشهر بخشی از ردیف‌های اعتباری از منابع فروش نفت و گاز است که تزریق درآمدهای حاصل از آن به سختی انجام می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ علی درویشی در آئین تکریم و معارفه رؤسای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر بیان کرد: در خردادماه سال جاری جلسات کمیته‌های برنامه ریزی در هر شهرستان، برگزار و چند پروژه جدید نیز تعریف شد.

وی با اشاره به بهره برداری از پروژه‌های متعدد در سال‌های گذشته، تاکید کرد: البته تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت قرار دارد.

در این آئین ضمن تقدیر از خدمات رضا عوض پور، علی درویشی به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر معرفی شد.

رئیس امور سلامت و رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور نیز عنوان کرد: تلاش ما هدایت اقتصاد مبتنی بر منابع به سمت دانش محوری است.

به گزارش ایسنا، رضا عوض پور در آئین تکریم و معارفه رؤسای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با اشاره به سهم ۷.۴ درصدی استان بوشهر از اقتصاد ملی افزود: استان بوشهر با توجه به ظرفیت‌های عظیم و قابلیت‌های فراوان، می‌تواند بر اقتصاد کشور تأثیرگذار باشد.

وی با تاکید بر ضرورت هویت بخشیدن به بدنه کارشناسی استان بوشهر، خاطرنشان کرد: در تدوین سند آمایش کشور از اعضای سمن‌ها، بیش از ۶۰ نفر از هیئت علمی دانشگاه و ۲۰۰ تن از کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استفاده کردیم.

رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با بیان اینکه بوشهر اولین استان دارای سند توسعه دانش بنیان است، گفت: تلاش ما این است که اقتصاد مبتنی بر منابع را به سمت دانش محوری هدایت کنیم.

عوض پور با تاکید بر اختصاص یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان به طرح‌های تحول کشاورزی ادامه داد: هدف از این تخصیص و تقویت اقتصاد کشاورزی دستیابی به ارزش افزوده بیشتر بوده است.

گفتنی است در این آئین ضمن تقدیر از خدمات رضا عوض پور، علی درویشی به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر معرفی شد.

-->