پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1808329 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2800451
کد خبر : 271352 تاریخ ثبت : 1398/4/18 10:37 نظرات تایید شده : 0

آغاز نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر

خلیج فارس: هفته نخست از اولين دوره ليگ كراسفيت استان بوشهر در ٧ شهرستان به صورت همزمان برگزار شد.
 
به گزارش «خلیج فارس»؛ رئیس کمیته کراسفیت استان بوشهر افزود: در هفته نخست این رقابتها شاهد استقبال خوب ورزشکاران بودیم به طوری که 122 ورزشکار شامل 35 نفر در بوشهر، 24 نفر در برازجان، 11 نفر در گناوه، 9 نفر در دیر، 13 نفر در کنگان، 18 نفر در جم، 12 نفر در خورموج با هم به رقابت پرداختند.


 
آرش شریفی  بیان کرد:  اين مسابقات طي سه هفته و به جهت تعيين نفرات برتر براي رقابت‌هاي تيمي و انتخاب تيم استان جهت شركت در مسابقات كشوري انجام مي‌شود.
 
شریفی اضافه کرد: مرحله اول ليگ سه هفته اي هست كه به صورت انفرادي در هر شهرستان برگزار می شود و مرحله دوم نفرات برتر هر شهرستان در قالب تيم شهرستان خواهند بود و بعد به صورت تيمي مسابقات شهرستانها به صورت متمرکز در بوشهر برگزار خواهد شد.


وی ادامه داد: در پايان هم نفرات برتر براي تيم استان جهت اعزام به مسابقات كشوري انتخاب خواهند شد.

حسین بکا دبیر کمیته کراسفیت استان بوشهر هم با قدردانی از ورزشکاران و عوامل برگزاری مسابقات هفته نخست گفت: اقدامات لازم برای برگزاری منظم این مسابقات در هفته های باقی مانده انجام شده و مراحل بعدی مسابقات هم طبق برنامه زمان بندی انجام خواهد شد.


بکاء اظهار داشت: خوشحالیم که با حضور ورزشکاران هم استانی توانستیم نخستین دوره مسابقات لیگ کراسفیت استان را برگزار کنیم و در سالهای آتی هم شاهد این مسابقات با حضور تعداد بیشتری از ورزشکاران خواهیم بود.کلمات کلیدی خبر : رکراسفیت حسین بکا