پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 795612 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5944754
کد خبر : 271292 تاریخ ثبت : 1398/4/17 22:48 نظرات تایید شده : 0

اطلاعیه شرکت فرآورده‌های نفتی بوشهر درباره کارت سوخت

خلیج فارس: باتوجه به اینکه ۲۰ مرداد عملیات سوخت گیری با کارت سوخت به صورت رسمی آغاز می شود دارندگان خودرو قبل از این تاریخ حداقل یک بار با کارت سوخت خود اقدام به سوخت گیری کنند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر گفت: یکی از مشکلات دارندگان کارت سوخت داشتن رمز است که مالکان خودرو با در دست داشتن مدارک لازم شامل کارت ماشین، سند و شناسنامه یا کارت ملی و کارت سوخت مالک به یکی از ادارات تابعه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مراجعه و نسبت به حذف رمز خود اقدام کنند.

مهرداد بیوکی درگفت وگو با ایرنا افزود: کسانیکه تاکنون کارت سوخت خود را دریافت نکرده اند و یا به دست آنها نرسیده می توانند با مراجعه به پلیس به اضافه ۱۱۰ یا مراکز و یا دفاتر پستی برای دریافت کارت ثبت نام کنند.

وی بیان کرد: کسانی که برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کردند و یا افرادی که دارای ماشین های نوشماره هستند به صورت خودکار کارت سوخت آنها تولید و برای آنها ارسال می شود.

مدیرروابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر گفت: تمام تلاش این شرکت برطرف کردن مشکلات مردم در زمینه کارت سوخت است تا با فرارسیدن زمان قانونی سوخت گیری با کارت سوخت مردم کمتر در صف انتظار بمانند.

وی یادآور شد: مصرف روزانه نفت گاز در بخش حمل و نقل استان بوشهر یک میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر و بنزین یک میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر است که از طریق ۶۶ جایگاه عرضه سوخت در استان انجام می شود.

بیوکی گفت: با وجود اینکه ۹۹ درصد استان از نعمت لوله کشی گاز برخوردار هستند به منظور روان سازی و سرعت بخشی در تحویل نفت سفید مورد نیاز خانوارهایی که منزل آنها فاقد علمک گاز است لازم است از هم اکنون به سامانه درخواست فرآورده نفتی (تجارت آسان) مراجعه و ثبت نام کنند.

کلمات کلیدی خبر : مهرداد بیوکی کارت سوخت