پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 796650 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5945786
کد خبر : 271276 تاریخ ثبت : 1398/4/17 22:11 نظرات تایید شده : 1

2 قرانی مشروب الکلی مسموم در قشم

مصرف مشروب الکلی مسموم دو نفر را در قشم کشتخلیج فارس: دو جوان ۳۲ و ۱۸ ساله در شهرستان قشم استان هرمزگان در اثر مصرف مشروب الکلی دست ساز و مسموم جان خود را از دست دادند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازایرنا؛ اکنون وضعیت دو نفر دیگر نیز وخیم اعلام شده و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم بستری هستند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان روز دوشنبه به خبرنگاران اظهار داشت دو روز گذشته چهار نفر در اثر مصرف مشروب الکلی مسموم به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم مراجعه کردند.

دکتر فاطمه نوروزیان بیان داشت: دو نفر از آنان یکی ۱۸ ساله و دیگری ۳۲ ساله، به دلیل شدت مسمومیت جان خود را از دست دادند و دو نفر دیگر نیز حالشان وخیم و در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

وی با اشاره به خطرهای ناشی از مصرف مشروب الکلی مسموم، گفت: نابینایی، از کار افتادن کلیه، تشنج و ایست قلبی از جمله این خطرها است.

نوروزیان تاکید کرد: در صورتی که افراد مسموم در کمترین زمان ممکن بعد از مسمومیت به پزشک مراجعه و زیر درمان قرار گیرند، می توان از برخی آسیب ها پیشگیری کرد.

مهرماه سال گذشته نیز بیش از ۲۰۰ نفر در استان هرمزگان دچار مسمومیت الکلی شدند که از این شمار ۲۲ نفر جان خود را از دست دادند.

کلمات کلیدی خبر : مشروبات الکلی قشم