پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21686254 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20050573
کد خبر : 271245 تاریخ ثبت : 1398/4/17 13:50 نظرات تایید شده : 0

گراوند: ۲۵۰۳ میلیارد تومان در سفر دولت برای طرح‌های عمرانی استان مصوب شد

خلیج فارس:استاندار بوشهر با بیان اینکه تمام پروژه‌های عمرانی استان بوشهر فعال است گفت: در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر، ۲ هزار و ۵۰۳ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و اجرای طرح‌های عمرانی مصوب شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ عبدالکریم گراوند ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر با بیان اینکه  این استان در اجرای طرح‌های توسعه‌ای از جایگاه مطلوبی برخوردار است اظهار داشت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نقش مهم و تعیین کننده‌ای در شتاب‌بخشی توسعه استان بوشهر داشته که رئیس این سازمان تلاش‌های وافر و قابل توجهی کرده است.

وی، توسعه زیرساخت‌های در شهرها و روستاهای استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: درجنگ اقتصادی با دشمن و شرایط ویژه اقتصادی کشور همدلی و تعامل برای گذر از این شرایط مورد توجه ویژه قرار گرفته که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در این راستا تعامل و همراهی قابل توجهی دارد.

استاندار بوشهر با اشاره به نقش مهم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر در شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی استان تصریح کرد: این سازمان در این عرصه موفق عمل کرده است که از خدمات رئیس و کارکنان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قدردانی می‌شود.

گراوند از کاهش نرخ بیکاری در کشور خبر داد و خاطر نشان کرد: بر اساس اعلام مرکز آمار ایران نرخ بیکاری در فصل بهار  امسال نسبت به سه ماه گذشته کاهش یافته و این در حالی است که دشمن برای ناامید کردن مردم، فشارهای اقتصادی، طرح‌ها و ترفندهای گوناگون از جمله تحریم‌های ظالمانه علیه  ملت ایران اجرایی کرده ولی کاهش نرخ بیکاری نشان از، موفقیت کارگزاران نظام در عرصه مقابله با ترفندهای دشمن است.

وی، با بیان اینکه فشارهای اقتصادی، سختی‌ها و مشکلات گوناگون به همراه دارد تصریح کرد: به لطف خدا آرام، آرام با اجرای برنامه‌ها  همراه با تدبیر و خلاقیت مدیران و کارگزاران مشکلات  جامعه برطرف می‌شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه کاهش نرخ بیکاری چندصدم درصدی هم  نشان از تدبیر و خلاقیت مدیران در مقابله با فشارهای اقتصادی دشمن است گفت: دشمن با فشارهای اقتصادی برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای ایجاد مشکلات معیشتی، اقتصادی و افزایش بیکاری در جامعه کرده ولی در سه ماه نخست امسال کاهش نرخ بیکاری نشان از موفقیت در عرصه مقابله با فشارهای اقتصادی دشمنان است.

گراوند، روحیه غیرت و همت بلند مردم و مسئولان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: دشمن ویژگی‌های ملت ایران نشناخته است از این نظر به کوری چشم دشمنان تمام اهداف آنان ناکام می‌ماند.

وی  با تاکید بر بهره جستن از ظرفیت‌ها و فرصت‌ها  تصریح کرد: در راستای تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی همراه با هم‌اندیشی نخبگان ، شرکت‌های دانش‌بنیان، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و کارشناسان  و بهره جستن از ظرفیت‌ها می‌توان زمینه گذر از شرایط سخت اقتصادی و معیشتی فراهم کرد.

استاندار بوشهر از فعال بودن پروژه‌های عمرانی در بخش‌های گوناگون در استان خبر داد و افزود: با وجود محدودیت‌‌های منابع مالی و تنگناهها ولی تمام پروژه‌های عمرانی استان بوشهر 100 درصد فعال است و برای مدیران دستگاه‌ها در اجرای این پروژه‌ها مشکلی وجود ندارد.

گراوند با تاکید بر برنامه‌ریزی مناسب برای بهر‌ه‌برداری مناسب از منابع در تسریع اجرای پروژه‌ها، به سفر استانی رئیس جمهور به استان بوشهر اشاره  و خاطر نشان کرد: در سفر  رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر، 2 هزار و 503 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و اجرای طرح‌های عمرانی مصوب شد که تصویب این میزان اعتبار، وحدت و هم‌گرایی مدیران، نمایندگان استان در مجلس و  دیگر مسئولان تاثیرگذار بود.

وی، با تاکید بر صرفه‌جویی در هزینه کرد اعتبارات تصریح کرد: در راستای صرفه‌جویی در هزینه‌ها اقدامات مهم و موثری انجام شده و در این راستا مدیران ادارات باید از هزینه‌‌های غیر ضروری پرهیز کنند.

استاندار بوشهر تخصیص اعتبارات عمرانی را برای تسریع و تکمیل طرح‌های عمرانی را ضروری دانست و تاکید کرد: برای جذب و تخصیص اعتبارات تلاش‌های لازم انجام می‌شود تا در توسعه استان خللی ایجاد نشود.

گراوند با قدردانی از خدمات رضا عوض‌پور، برای علی درویشی رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر آرزوی موفقیت کرد.

-->