پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1301602 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6449715
کد خبر : 271240 تاریخ ثبت : 1398/4/17 14:40 نظرات تایید شده : 1

بخشدار: مشکل تردد دریایی مردم خارگ حل شده است

خلیج فارس: بخشدار ویژه جزیره خارگ گفت: تا حدود بسیار زیادی مشکلات حوزه ترددهای دریایی که خواسته به حق اهالی خارگ بوده است رفع شده است.

به گزارش«خلیج فارس»؛ محمود رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: خارگ مقاوم برگ زرین ایران اسلامی و حماسه ساز ۸ سال دفاع حق بر علیه باطل می باشد، اهالی شریف و صبور جزیره خارگ در برهه های مختلف وفاداری و ولایت مداری خود را ثابت کرده اند، گواه این موضوع برادری اهل سنت و تشیع، مقاومت جانانه ۸ ساله مرد و زن خارگی است.

مشکل تردد دریایی مردم جزیره خارگ حل شده است

وی افزود: دولت بعنوان خادم مردم در جزیره خارگ با استفاده از پتانسیل بومیان غنی و اصیل این جزیره با همدلی و هم افزایی در حال حل مشکلات دیرینه این جزیره کهن است و تا حدود بسیار زیادی این مشکلات الخصوص در حوزه ترددهای دریایی که خواسته به حق اهالی شریف خارگ بوده است رفع گردیده است، راه برون رفت از مشکلات جزیره خارگ همدلی و همزبانی مردم و مسولین است.

رضایی تصریح کرد: جزیره خارگ یک مرکز فراجناحی در ایران اسلامی می باشد که همیشه اتحاد و همدلی مردم بعنوان خط مشی اصلی مدیران در جزیره بوده است، هرگاه مبنا عملکرد رضایت مردم باشد مطمنا با موفقیت همراه خواهد بود.

خبر فوری دبستان‌های بوشهر و خارگ دوشنبه تعطیل شد
-->