پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1810654 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2802775
کد خبر : 271198 تاریخ ثبت : 1398/4/17 12:00 نظرات تایید شده : 0

بودجه تیم پارس‌جنوبی ۴۰ درصد کاهش یافت

بودجه تیم فوتبال لیگ برتری پارس جنوبی جم نسبت به فصل گذشته ۴۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: این میزان کاهش بودجه باعث شده در هزینه ها به طور جدی صرفه جویی و عمده بازیکنان مدنظر تیم از لیگ جذب شود.

بودجه تیم فوتبال پارس جنوبی ۴۰ درصد کاهش یافت

وی بیان کرد: از طرف دیگر ۴ بازیکن با تجربه نیز جذب کردیم که در عالم رفاقت و به طور کامل معرفتی بوده است.

کمالوند ادامه داد: رقم قرارداد یک بازیکن در تیم های مدعی به اندازه کل بودجه تیمش است و نفرات با تجربه نیز رفاقتی به نماینده جم پیوسته اند.

وی افزود: بازیکنانی مثل محمد نوری، محمد ابراهیمی، علی عبدالله زاده و مگنو باتیستای برزیلی نیز فقط حق استاد و شاگردی را به جا آوردند و به تیم ما پیوستند.

کمالوند ادامه داد: برای نمونه قرارداد مگنو باتیستا ریالی امضا و ثانیاً او نسبت به فصل های گذشته مبلغ بسیار پایین تری را دریافت می کند.

وی بیان کرد: این موضوع نشان دهنده معرفتش است و چنین بازیکنانی ثابت کردند معرفت و رفاقت در فوتبال همچنان زنده است.

کمالوند درباره استفاده از بازیکنان بومی گفت: پارس جنوبی پنج بازیکن بومی در ترکیب خود دارد که در بازی دوستانه روز گذشته همه آنها در ترکیب پارس در بازی دوستانه به میدان رفتند.

وی یادآور شد: از عملکرد همه آنها رضایت دارم چرا که نشان دادند می توانند در آینده به ما بسیار کمک کنند.

کمالوند افزود: با توجه به تنگناهای مالی ای که از سال گذشته وجود دارد، کار سخت است اما مدیرعامل باشگاه به طور شبانه روزی برای حل مسائل و مشکلات باشگاه تلاش می کند.