پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1605424 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6752696
کد خبر : 271154 تاریخ ثبت : 1398/4/17 10:30 نظرات تایید شده : 0

کشف زمین‌خواری ۱۵ هکتاری در کنگان

زمین خواری ۱۵ هکتاری در کنگان کشف شدخلیج فارس: یک فقره زمین خواری به مساحت ۱۵ هکتار و ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال در شهرستان کنگان کشف شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در پی رصد اطلاعاتی مبنی بر تصرف اراضی ملی توسط فردی سودجو در شهرستان کنگان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ حیدر سوسنی افزود: با استفاده از امکانات اطلاعاتی، تحقیقات میدانی و جمع آوری مدارک و مستندات مشخص شد بخشی از اراضی ملی به مساحت ۱۵ هکتار توسط فردی به صورت غیرقانونی تصرف و به مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال فروخته شده است.

وی اضافهکرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از اطمینان از صحت و سقم موضوع با هماهنگی مقام قضائی عامل زمین خواری را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

سوسنی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی ادامه داد: حفظ بیت المال، اراضی ملی و منابع طبیعی از دست متجاوزان و سودجویان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و به شدت با آنان برخورد می‌شود.

-->