پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 863473 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6012453
کد خبر : 271107 تاریخ ثبت : 1398/4/17 08:23 نظرات تایید شده : 4

170 نیروی اخراجی منطقه ویژه پارس سرکار برمی‌گردند

خلیج فارس: از سال گذشته و در پی تغییرات مدیریتی در سازمان منطقه ویژه پارس، وضعیت شغلی نیروهای زیادی نیز در هاله ای از ابهام قرار گرفت و قراردادهای آنها تمدید نگردید.

خلیج فارس: از سال گذشته و در پی تغییرات مدیریتی در سازمان منطقه ویژه پارس، وضعیت شغلی نیروهای زیادی نیز در هاله ای از ابهام قرار گرفت و قراردادهای آنها تمدید نگردید.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مدیریت جدید منطقه ویژه ضوابط جذب این نیروها را دارای اشکال می دانست و از سویی این افراد هم که قریب 200 نفر بودند، طی این مدت و با اشتغال در منطقه ویژه پارس بعضا ازدواج کرده یا تعهداتی مالی برای خود ایجاد نموده که تصمیم گیری برای اخراج آنها، حواشی زیادی در پی داشت.

حالا پس از مدتها پیگیری این موضوع، نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس خبر از بازگشت 170 نیروی اخراجی منطقه ویژه پارس داده است.

سکینه الماسی با اشاره به جلسه هيئت ريئسه شركت ملي نفت ايران كه با حضور وی به عنوان سخنگوي كميسيون انرژي و كرباسيان مديرعامل شركت ملي نفت ايران در محل وزارت نفت برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه بكارگيري مجدد ١٧٠ نفر از نيروهاي اخراجي بومي منطقه ويژه مصوب شد.

نماينده دير، كنگان، جم و عسلويه در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: در جلسه هيئت رئيسه شركت ملي نفت در رابطه با مشكلات چندين ماهه كاركنان بومي اخراجي منطقه ويژه و تاخير چندماهه در به كارگيري مجدد اين نيروها صحبت شد كه توانستيم با ارائه راهكارهاي مناسب، نگاه مثبت مديرعامل شركت ملي نفت و همكاري موسوي مديرعامل منطقه ويژه پارس، جذب مجدد اين نيروها را به تصويب برسانيم.

الماسي در پايان از دستور كرباسيان مديرعامل شركت ملي نفت ايران و همكاري خليلي معاون مديرعامل و ارائه راهكار مهندس موسوي مديرعامل منطقه ويژه براي رقم خوردن اين اتفاق شيرين تشكر و قدرداني به عمل آورد.