پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 799567 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5948702
کد خبر : 270925 تاریخ ثبت : 1398/4/16 09:26 نظرات تایید شده : 1

معاون فرماندار گناوه: جمع‌آوری سگ‌های ولگرد اصولی انجام شود

طرح جمع آوری سگ های ولگرد در گناوه به روش اصولی انجام شودخلیج فارس: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گناوه گفت:طرح جمع آوری سگ ها ی ولگرد باید به روش اصولی، کامل و علمی انجام شود و فقط اقدام به جمع آوری و یا رها سازی آنها در مکان های دیگرنباشد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ دانیال اسفندیاری عصر شنبه در نشست بررسی طرح جمع آوری سگ های ولگرد در شهرستان گناوه اظهار داشت: امروزه وجود سگ های ولگرد هم از نظر تامین امنیت شهروندان و هم از نظر هزینه هایی که برای درمان و بهداشت افرادی که در معرض اینگونه حیوانات قرار داشته اند از اهمیت ویژه برخوردار شده است.

وی افزود: روش هایی که برای جمع آوری و یا معدوم سازی این حیوانات بکار می رود باید به گونه ای انتخاب شود که کمترین خسارات و تبعات را به دنبال داشته باشد.

اسفندیاری یادآور شد: با توجه به اهمیت موضوع جلسه ای با محوریت شهرداری و با حضور دهیاران روستاها و پیمانکار مشخص و مورد اطمینان گرفته و همزمان دستور جمع آوری سگ های ولگرد داده شود.

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری گناوه گفت: در اجرای طرح جمع آوری سگ های ولگرد اشخاص به تنهایی اقدام نکنند بلکه این کار توسط پیمانکار تعیین شده انجام شود.

وی بیان کرد: روش تعیین شده برای اجرای طرح بر اساس نتیجه جلسه و با نظر پیمانکار و استفاده از راه ها و روش های اصولی و علمی باشد.

اسفندیاری گفت: از آنجا که این مشکل در شهرستان های دیگر نیز وجود دارد می توان با هماهنگی از تجربیات آنها نیز برای اجرایی کردن طرح جمع آوری سگ های ولگرد استفاده کرد.

وی تصریح کرد: جمع آوری این سگ ها باید به روش اصولی و کامل و علمی انجام شود و فقط اقدام به جمع آوری و یا رها سازی آنها در مکان های دیگرنباشد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری گناوه خاطر نشان کرد: روش های در نظر گرفته شده برای جمع آوری سگ های سرگردان و معدوم سازی علمی تا ظرف یکماه آینده گزارش و نتیجه کار به این کمیته داده شود.