پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1809817 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2801938
کد خبر : 270853 تاریخ ثبت : 1398/4/15 18:54 نظرات تایید شده : 0

قاتل جوان جمی دستگیر شد

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که پس از درگیری با دوست خود در شهر "جم" با ضربات چاقو باعث مرگ شده و متواری شده بود سرانجام خود را تسلیم کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرتیپ دوم خلیل واعظی گفت: در اولین دقایق بامداد ۱۲ تیرماه در بلوار جام جم شهر جم در پی درگیری چند جوان با همدیگر یکی از آنان مصدوم و به بیمارستان منتقل می شود.

وی بیان کرد: جوان ۲۰ ساله مصدوم به هویت "علیرضا" لحظاتی بعد در بیمارستان بر اثر شدت جراحات ناشی از چاقو خوردگی فوت می‌کند.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دو نفر از عوامل درگیری بلافاصله دستگیر ولی یکی دیگر متواری شده بود.

وی خاطر نشان کرد: پس از اقدامات اطلاعاتی و شناسایی مخفیگاه متهم در شهر" شیراز"، قبل از دستگیری توسط پلیس با همکاری خانواده اش روز گذشته خود را تسلیم کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: متهم در تحقیقات به قتل مقتول با ضربات چاقو بر اثر مشاجره و درگیری اعتراف کرد که پس از بازسازی صحنه به همراه ۲ همدست دیگر ش روانه زندان شدند.

در این زمینه
یک کشته در درگیری خونین جم

 کلمات کلیدی خبر : قتل خلیل واعظی