پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1052253 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6200763
کد خبر : 270848 تاریخ ثبت : 1398/4/15 18:42 نظرات تایید شده : 0

معارفه امام جمعه جدید جم+عکس

خلیج فارس: پیش از ظهر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر مراسم معارفه امام جمعه جدید شهرستان جم برگزار شد.

امام جمعه جدید شهرستان جم معارفه شد

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ پیش از ظهر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر مراسم معارفه امام جمعه جدید شهرستان جم در سالن فرهنگسرای توحید برگزار شد.

حجت الاسلام محمد گنجی اظهار داشت: در جامعه اسلامی مردم باید بتوانند نقد کنند و به خبرنگاران گفتم مرا نقد کنند چرا که من هم به عنوان امام جمعه بی‌نقص نبوده و نیستم.

امام جمعه سابق شهرستان جم با بیان اینکه شیرین‌ترین خاطره‌ام از جم، بازگرداندن جوان مسلح متواری با رفتن به مخفی‌گاهش در کوه بود که دادستان حکم تیر برایش صادر کرده بود و امروز به دامان خانواده بازگشته است افزود: تلخ‌ترین خاطره‌ام از حضور در جم، کشته شدن جوانان در جاده‌های جم است؛ مرگ دو برادر انارستانی در مسیر جم به فیروزآباد بسیار متاثرم کرد و امیدوارم این جاده‌ها هر چه زودتر اصلاح شوند.

وی بیان کرد: پروژه‌هایی در جم به سرانجام نرسید مثل آب سیراف به جم که هر کس یک درصد پیشرفتی اعلام می‌کند و مشخص نیست چه زمانی این آب به جم می‌رسد و امیدوارم هر چه سریع‌تر مشکلات حوزه آب شهرستان جم رفع شود.

گنجی با بیان اینکه بعد از 24 سال خدمت در مسئولیت‌های مختلف در استان بوشهر به استان فارس می‌رود تصریح کرد: در هشت سالی که به عنوان امام جمعه در جم حضور داشتم همیشه پیگیر رفع مشکلات مردم و اشتغال جوانان بودم و بارها تاکید کرده‌ام استان بوشهر با وجود پتانسیل و ظرفیت‌ها در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، دریا، تجارت و... زیبنده نیست که جوانانش بیکار باشند.

وی خاطرنشان کرد: در زمانی که مسؤولیت امام جمعه جم را قبول کردم زیرساخت‌های فرهنگی در جم وجود نداشت و خوشحالم مصلی جمعه قسمتی از کار انجام شده اما هنوز تکمیل نشده است که امیدواریم این مصلی در شهر جم به سرانجام برسد.

گنجی با بیان اینکه زیبنده نیست امام جمعه در شهرک‌های نفت و گاز اسکان یابد تاکید کرد: مجتمع آدینه در شهر جم باید تکمیل شود تا امام جمعه در بین مردم زندگی کنند و مشکلات مردم را لمس کنند.

وی با بیان اینکه در زمان حضورش در جم ستاد سرمایه‌های انسانی را راه‌اندازی کرده تصریح کرد: جوانان با دانش و نخبه زیادی در جم وجود دارد که باید به کارگیری شوند و خوشحالم این ستاد توانست یک بانو از جم را راهی مجلس شورای اسلامی کند و سه فرماندار و بخشدار و شهردار و معاون فرماندار که از جوانان جمی هستند در سطح استان بوشهر وجود دارد.

مراسم تودیع و معارفه امام جمعه جم که با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، حجت الاسلام بهمیاری مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در استان بوشهر، نوشادی رئیس شورای هیات مذهبی کشور، امامان جمعه شیعه و اهل تسنن جنوب استان بوشهر و مسئولان و شوراهای اسلامی و فعالان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی و اقشار مختلف مردمی برگزار شد از زحمات هشت ساله حجت الاسلام محمد گنجی تقدیر و حجت الاسلام محمد محمدی به عنوان امام جمعه شهرستان جم معارفه شد.

کلمات کلیدی خبر : جم امام جمعه
-->