پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24282859 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1344606
کد خبر : 270683 تاریخ ثبت : 1398/4/14 15:25 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه کنگان: استقرار ناجیان غریق در سواحل کنگان ضروری است

خلیج فارس: امام جمعه کنگان گفت: استقرار ناجیان غریق در سواحل کنگان ضروری است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛حجت الاسلام محمود محمودی در نماز جمعه کنگان با گرامیداشت روز مالیات و لزوم پرداخت مالیات و نیز از طرفی لزوم درک وضعیت مردم در شرایط بد اقتصادی توسط متولیان امور مالیاتی عنوان نمود: دولت‌ها در قبال دریافت مالیات خدمات لازم را به مردم ارائه دهند.

استقرار ناجیان غریق در سواحل کنگان ضروری است

وی با اشاره به اقدام هوشمندانه و قاطعانه جمهوری اسلامی در برابر طرف اروپایی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران بر سر منافع ملی با هیچکس تعارفی نخواهد کرد و در برابر هر گونه زیاده خواهی محکم خواهد ایستاد.

امام جمعه کنگان با اشاره به جان باختن تعدادی از هموطنان در سواحل این شهرستان در سال‌های اخیر افزود: متولیان امر شناگاه هایی را بر مبنای امنیت اخلاقی و امنیت جانی در سواحل این شهرستان پیش بینی کنند.

وی بیان کرد: متولیان امر در کنار شناگاه‌ها، نسبت با استقرار ناجیان غریق اقدام کنند.

خطیب جمعه با تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت گفت: در عظمت این بانو همین بس که طبق روایات چند امام معصوم، ثواب و پاداش زیارت آن بانوی کرامت بهشت است.

محمودی به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با دست اندرکاران و کارگزاران حج و بیان اینکه معظم له حج را مجموعه‌ای استثنایی و ممتاز از ارزش‌های مورد تمجید اسلام خوانده و آن را نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر و مظهر تمدن نوین اسلامی و فریضه استثنایی در ابعاد سیاسی خواند و گفت: برخی تلاش می‌کنند در فضای مجازی از روی عناد این فریضه را زیر سوال ببرند که باید مواظب بود.

امام جمعه کنگان به نشست منامه و شکست و ناکامی دشمن در دستیابی به اهداف شومشان اشاره و عنوان کرد: بالاتر از شکست معامله قرن، افول قدرت منطقه‌ای آمریکا و زمزمه‌های خروج از خلیج فارس است.

محمودی با انتقاد از ستایش ترامپ از بن سلمان کودک کش گفت: دفاع از رژیم کودک کش سعودی تجلی حقیقی حقوق بشر آمریکایی است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید باکری و روز شهردار و دهیار با تقدیر از تلاش شهرداران کنگان، بنک و سیراف و دهیاران پرتلاش روستاها و نیز همت شهرداران سابق در ادوار مختلف گفت: انتظار می‌رود شهرداران با مشورت گرفتن از صاحب نظران و همکاری شوراهای اسلامی شهر گام‌های بزرگی در توسعه و عمران شهری بردارند.

-->