پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25219170 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2277204
کد خبر : 269766 تاریخ ثبت : 1398/4/9 16:11 نظرات تایید شده : 0

جسد مادر و دختر غرق شده در رودخانه کرج پیدا شد

خلیج فارس:فرمانده انتظامی شهرستان کرج از غرق شدن دو نفر در رودخانه کرج و نجات دو نفر دیگر از اعضای یک خانواده خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ سرهنگ حسنعلی فیروزخواه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سقوط یک خانواده به داخل رودخانه در محدوده روستای سرودار در جاده کرج -چالوس، مأموران کلانتری ۲۸ آدران بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: مأموران پس از حضور در محل حادثه مطلع شدند که مادری به همراه دو فرزند دخترش به داخل رودخانه سقوط کرده و پدر خانواده که برای نجات آنها خود را به آب زده بود، گرفتار رودخانه خروشان کرج شده و در جریان مسیر آب به قسمت‌های پایین دست رودخانه هدایت می‌شود.

سرهنگ فیروزخواه اظهار کرد: در ادامه با تلاش پلیس و عوامل امدادی پدر خانواده به همراه یکی از دخترها نجات یافت و اجساد مادر به همراه دختر خانواده در محدوده بیلقان کرج کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج در پایان با هشدار به شهروندان در خصوص رعایت نکات ایمنی و توجه به تابلوهای عدم ورود به مناطق ممنوعه در اطراف رودخانه‌ها گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۴ نفر در رودخانه‌های استان البرز جان خود را از دست داده‌اند.

-->