پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24134493 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1196715
کد خبر : 269303 تاریخ ثبت : 1398/4/6 10:38 نظرات تایید شده : 0

فرماندار تنگستان: رعایت عفاف و حجاب مختص زنان نیست

رعایت عفاف و حجاب مختص  زنان نیستخلیج فارس: فرماندار تنگستان گفت: رعایت عفاف و حجاب در اسلام تنها برای زنان توصیه نشده است بلکه این اصل مهم برای مردان نیز توصیه شده است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ عبدالحسن رفیعی پور روز پنجشنبه در نشست کارگروه عفاف و حجاب شهرستان تنگستان افزود: رعایت عفاف و حجاب در جامعه یکی از ارکان مهم حقوق شهروندی است که باید مورد اهتمام افراد قرار گیرد.

وی بیان کرد: رفتار دولتمردان در جامعه الگوی خوبی برای مردم است به همین دلیل باید در رعایت پوشش، کلام و رفتار تکریم آمیز با مردم در مسیر خدمتگذاری به آنان بعنوان اصل اساسی رعایت حقوق شهروندی به بهترین نحو عمل شود.

رفیعی پور گفت: حجاب، پوشش، عفت و پاکدامنی مربوط به همه و باعث سلامت روح و جسم می شود و فردی می تواند در جامعه موثر باشد که صداقت، عفت و پاکدامنی در رفتار، کردار و پوشش او نیز نمود داشته باشد.

وی یادآور شد: هدف از برگزاری هفته عفاف و حجاب تبیین و تشریح رعایت این موضوع در سطح جامعه است که باید با برگزاری برنامه های مناسب گامی مثبت در این زمینه برداشته و برای ترویج آن در تمام ارکان جامعه و به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تلاش شود.

-->