پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3708451 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8849255
کد خبر : 269126 تاریخ ثبت : 1398/4/5 12:31 نظرات تایید شده : 0

بند عجیب در قرارداد انصاری با پرسپولیس

خلیج فارس: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بند عجیبی در قراردادش با این باشگاه دارد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از میزان؛محمد انصاری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی امسال و سال بعد با این باشگاه قرارداد دارد که فصل گذشته در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار گرفته بود.

انصاری فصل پیش پیشنهادات خوبی از چند کشور خصوصاً قطر داشت، اما در نهایت تصمیم گرفت در پرسپولیس بماند. البته این بازیکن برای ماندن در پرسپولیس یک بند جنجالی در قراردادش گذاشت و پس از مذاکره با مدیران برای ۲ فصل دیگر قرارداد خود را تمدید کرد.

بندی که مدافع تیم پرسپولیس برای تمدید قراردادش گذاشت این بود که این بازیکن هر زمانی که دلش بخواهد بتواند از پرسپولیس جدا شود بدون آنکه رضایتی از باشگاه بگیرد! نکته جالب اینجاست که مسئولان وقت باشگاه هم در آن زمان وجود چنین بندی در قرارداد انصاری را قبول و قرارداد وی را تمدید کردند.

با این شرایط و در حالی که تکلیف سرمربی پرسپولیس هنوز مشخص نیست، به نظر می‌رسد احتمال جدایی انصاری از جمع سرخپوشان به دلیل وجود چنین بندی زیاد است. همچنین این بازیکن از شرایط مالی باشگاه و پرداخت مطالباتش هم خیلی راضی نیست و به این ترتیب بعید نیست که انصاری یکی از بازیکنان جدا شده پرسپولیس در این تابستان لقب بگیرد.

کلمات کلیدی خبر : محمد انصاری پرسپولیس
-->