پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2189156 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3180541
کد خبر : 269074 تاریخ ثبت : 1398/4/5 09:27 نظرات تایید شده : 0

پتروشیمی‌جم و سازمان محیط‌ زیست تفاهم‌نامه امضا کردند

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/4/5/10134229_266.jpgخلیج فارس: تفاهم‌نامه مسئولیت‌های اجتماعی پتروشیمی‌جم با سازمان حفاظت محیط‌ زیست منعقد شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ تفاهم‌نامه مسئولیت‌های اجتماعی شرکت پتروشیمی جم با سازمان حفاظت محیط‌زیست، با حضور احمدرضا لاهیجان‌زاده معاون دریایی سازمان حفاظت محیط‌زیست، فرهاد قلی‌نژاد مدیر کل حفاظت محیط‌زیست استان بوشهر و محمدرضا سعیدی مدیرعامل پتروشیمی جم و مدیران ارشد پتروشیمی‌جم در دفتر مرکزی تهران به امضا طرفین رسید.

ارتقاء فرهنگ محیط‌زیست و اهمیت مقوله مسئولیت‌اجتماعی در منطقه عسلویه هدف اصلی انعقاد تفاهم‌نامه میان پتروشیمی‌جم و سازمان محیط‌زیست عنوان شده است.

لاهیجان‌زاده معاون سازمان حفاظت محیط زیست با تشریح زمینه‌های همکاری و اشاره به سوابق پتروشیمی‌جم به عنوان حامی طرح پاک‌سازی سواحل خلیج فارس گفت: با توجه به اهمیت موضوع تفاهم‌نامه و پیشبرد برنامه‌ها، نمایندگان طرفین به منظور هماهنگی‌های بیشتر در اجرای برنامه‌های مشارکتی اعم از اجرای طرح ملی پاکسازی و پیشبرد مدیریت اصولی پسماند‌ها در سواحل حفاظت شده پارک ملی دریایی خلیج نایبند و پارک‌ دیر -نخیلو با معرفی و تشکیل کارگروه اجرایی، همه موارد را پیگیری و اقدام کنند.

در این نشست قلی‌نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر نیز با اشاره به ظرفیت‌های شرکت پتروشیمی‌جم در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی منطقه عسلویه بیان کرد: این پتروشیمی‌ با مشارکت داوطلبانه در فعالیت‌های اثربخش با محوریت محیط‌زیست ازجمله پاکسازی سواحل خلیج نایبند به عنوان میراث‌ طبیعی به صورت دوره‌ای اقدامات موثری انجام داده است که بر این اساس مصمم هستیم این حرکت به سایر نقاط سواحل حفاظت شده خلیج فارس هم تعمیم یابد.

همچنین سعیدی مدیرعامل پتروشیمی جم با تاکید بر حوزه مسئولیت‌ اجتماعی این مجتمع گفت: مهمترین اصل در هر بنگاه اقتصادی، افزایش کیفیت زندگی مردم، نوآوری و افزایش بهره‌وری است که به همین منظور پتروشیمی‌جم به صورت خودجوش در راستای مشارکت در فعالیت‌های زیست‌محیطی با هدف مسئولیت‌پذیری در این حوزه به سوی توسعه و آبادانی کشور گام برمی‌دارد.