پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9533977 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2783744
کد خبر : 268921 تاریخ ثبت : 1398/4/4 12:47 نظرات تایید شده : 0

پیشکسوت پرسپولیس: حق کریم باقری است که سرمربی شود

خلیج فارس: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: این حق کریم باقری است که سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بشود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از خبرورزشی؛ ضیا عربشاهی، درباره اینکه باشگاه پرسپولیس برای هدایت تیمش به دنبال گزینه خارجی است، گفت: کسانی که به باشگاه و عرب (مدیرعامل باشگاه) چسبیده‌اند، مدام ایجنت معرفی می‌کنند تا برایشان مربی بیاورد. چرا باشگاه در این زمان باید اینقدر هزینه کند و مربی خارجی بیاورد؟ چرا نباید کریم باقری در این شرایط سرمربی شود؟ او ۴ سال دستیار برانکو بوده و الان بهترین انتخاب برای سرمربیگری پرسپولیس است. مگر جواد نکونام یا علی کریمی سابقه داشتند که سرمربی شدند؟ کریم باقری مدت‌ها به عنوان دستیار کار کرده است.

وی درباره اینکه باقری گفته که نمی‌خواهد سرمربی پرسپولیس باشد، عنوان کرد: به کریم باقری پیشنهاد داده نشده و اگر پیشنهاد شود استقبال خواهد کرد. آقای عرب! به کریم باقری برای هدایت تیم پیشنهاد بدهید؛ حتماً باید عده‌ای لیدر دورتان را بگیرند و به شما ایجنت معرفی کنند تا مربی خارجی بیاورید؟ دنبال چه می‌گردید آقای عرب؟ خودمان بهترین گزینه را داریم آن وقت به دنبال مربی هستید؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: حتماً کسی که می‌خواهد جای عرب را بگیرد، باید سرمربی بیاورد؟ کریم باقری حقش است که الان سرمربی پرسپولیس شود. بازیکنان هم برای کریم احترام زیادی قائل هستند و او می‌تواند از پس این کار بربیاید، البته به شرطی که از او حمایت کنند. مطمئن باشید اگر کریم باقری سرمربی شود، هواداران از او حمایت کامل می‌کنند. مگر توانستید پول برانکو را بدهید که الان می‌خواهید یک مربی خارجی دیگر بیاورید؟

کلمات کلیدی خبر : پرسپولیس کریم باقری
-->