پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27708047 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23623770
کد خبر : 268843 تاریخ ثبت : 1398/4/4 09:40 نظرات تایید شده : 0

گراوند: تامین مسکن ۳۰۰ نفر از معلولین و مددجویان بهزیستی استان

تامین مسکن ۳۰۰ نفر از معلولین و مددجویان بهزیستی استان بوشهرخلیج فارس: استاندار بوشهر گفت: با امضای تفاهم‌نامه بین استانداری بوشهر و سازمان بهزیستی کشور، مسکن ۳۰۰ نفر از معلولین و مددجویان بهزیستی استان بوشهر تامین می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالکریم گراوند صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو تفاهم‌نامه همکاری مهم برای حمایت از معلولین استان بوشهر بین استانداری بوشهر و سازمان بهزیستی کل کشور به امضا رسیده است.

وی اضافه کرد: تفاهم نامه مشترک برای تامین مسکن ۳۰۰ نفر از معلولین و مددجویان تحت پوشش و فاقد مسکن بهزیستی استان بوشهر، با اولویت زنان سرپرست خانوار و معلولین متاهل سرپرست خانوار بر اساس جدول توزیع شهرستانی امضا شده است.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: این تفاهم‌نامه توسط اداره کل بهزیستی استان بوشهر ارائه شده است که در چارچوب قوانین و مقررات سازمان بهزیستی کل کشور صورت پذیرفته است.

وی ادامه داد: همچنین تفاهم‌نامه برای مشارکت در ساخت مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی برای معلولین که در چارچوب قوانین مرتبط با سازمان بهزیستی کل کشور صورت می پذیرد هم به امضا رسید.

گراوند تصریح کرد: حمایت از معلولان را به صورت ویژه در دستور کار داریم و در این راستا تلاش می‌شود تا با اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مختلف زمینه بهره‌مندی این قشر از امکانات موردنیاز فراهم شود.

-->