پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21764775 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20128931
کد خبر : 268754 تاریخ ثبت : 1398/4/3 14:28 نظرات تایید شده : 0

فرماندار گناوه: تبلیغات اسلامی در توسعه فرهنگ دینی بسیار موثر است+عکس

خلیج فارس: فرماندار گناوه گفت: امروزه نقش مهم تبلیغات اسلامی در توسعه فرهنگ دینی بر هیچکس پوشیده نیست و تعامل با این مجموعه برای سایر دستگاه‌ها در ترویج فرهنگ دینی مؤثر است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سید علی پاک نژاد صبح دوشنبه در دیدار با رئیس و کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه به مناسبت روز تبلیغات اسلامی اظهار داشت: امروزه نقش مهم تبلیغات اسلامی در توسعه فرهنگ دینی بر هیچکس پوشیده نیست و تعامل با این مجموعه برای سایر دستگاه‌ها در ترویج فرهنگ دینی مؤثر است.

تبلیغات اسلامی در توسعه فرهنگ دینی بسیار موثر است

وی با تقدیر از زحمات رئیس و کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه افزود: تعامل و همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه با سایر دستگاه‌های اجرایی و شورای هیئت‌های مذهبی به ویژه در ایام مناسبتی بسیار خوب و قابل تقدیر است.

فرماندار گناوه گفت: اجرای برنامه‌های متعدد و متنوع فرهنگی به ویژه گفتمان‌های دینی و تعمیق و گسترش فرهنگ دینی و قرآنی با توجه گسترش آسیب‌های اجتماعی بخصوص برای نسل جوان و نوجوان در دستور کار اداره تبلیغات باشد.

پاک نژاد تصریح کرد: با توجه به فعالیت‌های فرهنگی گسترده و ماندگار هیئت‌های مذهبی شهرستان گناوه این فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی باید بیشتر از پیش با همدلی و مشارکت همه اقشار ادامه یابد تا گام‌های بلندتری در این راستا برداشته شود.

وی با اشاره به توجه ویژه دولت‌های مختلف در نظام اسلامی به ویژه دولت تدبیر و امید به گسترش فعالیت‌های قرآنی گفت: در نظام اسلامی بویژه در دولت تدبیر و امید به فعالیت‌های دینی و قرآنی، تجهیز و تعمیر مراکز قرآنی و اداره تبلیغات اسلامی، احداث خانه عالم و سایر موارد توجه ویژه ای شده است که این روند ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام آیت اندرزیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناوه گفت: وظیفه اداره تبلیغات اسلامی در برهه کنونی و در راستای گسترش فرهنگ دینی بسیار مهم و اثرگذار است.

وی افزود: اداره تبلیغات اسلامی برای انجام رسالت خود به همکاری همه دستگاه‌ها نیاز دارد که در شهرستان گناوه همکاری و توجه ویژه فرماندار در این زمینه جای تقدیر دارد.

-->