پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24120291 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1182556
کد خبر : 268544 تاریخ ثبت : 1398/4/2 18:15 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: زیرساخت‌های روستایی کنگان توسعه می‌یابد

خلیج فارس: فرماندار شهرستان کنگان گفت: زیرساخت‌های روستایی شهرستان کنگان توسعه می‌یابد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ فتح‌الله نوروزی ظهر یکشنبه در دیدار با اهالی روستای نخل غانم اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف مسئولان شهرستان ایجاد ارتباط دو سویه مردمی است.

زیرساخت‌های روستایی شهرستان کنگان توسعه می‌یابد

وی با بیان اینکه دیدارهای مردمی روند خدمت‌گذاری را اثر بخش تر می‌کند افزود: دیدارهای مردمی موجب کم شدن فاصله مردم و مسئولان می شود و مردم می‌توانند از فضای نزدیک با مسئولان شاهد پیگیری مسائل خود باشند.

فرماندار کنگان خاطرنشان کرد: دیدار چهره به چهره ضمن آشنایی هرچه بیشتر مسئولان با مشکلات جامعه زمینه ساز شفاف‌تر شدن عملکرد دستگاه‌های اجرایی نیز می‌شوند.

وی با بیان اینکه روستا رکن اصلی تولید و ضامن امنیت غذایی و حفظ استقلال کشور است گفت: در صورت اختصاص زمین برای احداث چمن ورزشی روستا از طریق دهیاری و شورای اسلامی روستا، اعتبار مورد نیاز آن از طریق فرمانداری تأمین خواهد شد.

نوروزی با بیان اینکه حضور و مشارکت مردم روستای نخل غانم در برنامه‌ها مثال زدنی است افزود: مبلغی برای تکمیل پیاده روسازی و خیابان ساحلی در نظر گرفته شده است که بنیاد مسکن کار آن را انجام خواهد داد. برگزاری برنامه‌های نشاط اجتماعی در این روستا قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید نسبت به ایجاد بوستان امید، آسفالت کوچه‌ها و معابر روستا، اقدامات خوبی انجام شده است. از محل پروژه‌های نفت در بخش توسعه روستایی نیز اقداماتی در روستای نخل غانم انجام خواهیم داد.

فرماندار شهرستان کنگان تصریح کرد: مطالبات مطرح شده توسط مدیران بررسی و اقدامات عاجل صورت گیرد.

در ابتدای این دیدار دهیار، اعضا شورای اسلامی و اهالی روستای نخل غانم به بیان نظرات و مسائل و مشکلات خود پرداختند.

کلمات کلیدی خبر : فتح‌الله نوروزی بوشهر کنگان
-->