پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22005407 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20369218
کد خبر : 268418 تاریخ ثبت : 1398/4/2 09:42 نظرات تایید شده : 0

درآمدزایی عجیب "عباس قانع" در اینستاگرام!

خلیج فارس: روزنامه شهروند نوشت: عباس قانع هفت، هشت ماهی است که نامش بر سر زبان‌ها افتاده و در صداوسیما نیز توانسته بازی‌های مهمی را گزارش کند. او که در گذشته با گزارش‌های خاص خود در فوتبال ساحلی و والیبال نام و نشانی برای خود دست و پا کرده بود، مدت زیادی از تلویزیون دور ماند و در ادامه با سایت آنتن دوباره صدایش روی بازی‌های فوتبال شنیده شد.

او به عنوان گزارشگر اختصاصی این تلویزیون اینترنتی مسابقات را با سبکی ناشناخته و با به کار بردن اصطلاحات عجیب‌وغریب گزارش کرد و خیلی زود کلیپ صحبت‌هایش در فضای مجازی پخش شد. قانع خیلی زود مخالفان و موافقان زیادی پیدا کرد و درنهایت روند پیشرفتش سریع‌تر از آن‌چه متصور بود، طی شد. این گزارشگر جوان، اما حالا اقدامی عجیب‌تر از تکیه‌کلام‌های خود انجام داده است. قانع که در اینستاگرام بسیار فعال است، چند روزی است از یک راه جالب درآمدزایی برای خودش رونمایی کرده است.

درآمد زایی عجیب

«کلیپ صحنه‌های بازی فرزند شما با گزارش زنده عباس قانع همیشه به یادگار خواهد ماند»، «فستیوال مدرسه فوتبال خود را با اجرا و گزارش زنده عباس قانع در حضور خانواده‌ها برگزار کنید»، «فستیوال مدرسه فوتبال با رژه نوآموزان در دسته‌های مختلف با نام یکی از تیم‌های مطرح و پرطرفدار در حضور خانواده‌ها آغاز می‌شود و سپس در رقابتی نمادین با هم مسابقه می‌دهند و عباس قانع به گزارش زنده رقابت آن‌ها می‌پردازد»، «در فستیوال مدرسه فوتبال یک سیستم صوتی در اطراف محوطه زمین بازی یا سالن مربوطه قرار می‌گیرد و عباس قانع اجرا و گزارش زنده و پرهیجان خود را روی بازی نوآموزان در محیط مربوطه در حضور خانواده‌هاشان انجام خواهد داد».

این‌ها جملاتی است که قانع در استوری اینستاگرامش منتشر کرده و به این شکل قصد دارد که درآمدزایی کند. این‌که گزارشگران تلویزیونی به عنوان مجری در مراسم‌های مختلف حضور یابند یک عرف است، اما گزارش اختصاصی مسابقات کودکان با دریافت مبلغ مسأله‌ای عجیب به نظر می‌رسد که تاکنون در ایران نظیرش را ندیده‌ایم.

کلمات کلیدی خبر : عباس قانع فوتبال گزارشگر
-->