پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27676683 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23592475
کد خبر : 268018 تاریخ ثبت : 1398/3/30 18:08 نظرات تایید شده : 0

تجمع بزرگ حامیان عفاف و حجاب در بوشهر برگزار می‌شود

خلیج فارس: جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: برگزاری نمایشگاه لباس و پوشاک ایرانی و اسلامی در استان بوشهر یکی از برنامه های هفته عفاف و حجاب در استان است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ حجت الاسلام علی اکبری پیش از ظهر پنجشنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته عفاف و حجاب استان بوشهر اظهار داشت: عفاف و حجاب یکی از مواردی است که در دین مبین اسلام به آن توجه ویژه ای شده و بسیار به آن تاکید شده است.

تجمع بزرگ حامیان عفاف و حجاب در بوشهر برگزار می‌شود

وی با بیان اینکه دشمنان در سال‌های اخیر دسیسه‌های مختلفی را به این دو مقوله مهم روا داشته‌اند، افزود: یکی از اهداف دشمنا امروز کاهش ارزش موضوعات مختلفی دینی در جامعه است که در این راستا مسئولان باید با اتحاد بین این دو هجمه‌های دشمنان را خنثی کنند.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر عنوان کرد: ارگان‌ها و ادارات زیادی وظیفه فعالیت در حوزه عفاف و حجاب را دارند اما نتوانستند به خوبی به این دو موضوع در جامعه بپردازند.

اکبری گفت: این کم کاری‌ها موجب برخی ناهنجاری‌ها در جامعه شده است و رفع این ناهنجاری‌ها نیازمند بازنگری در برنامه‌های اجرا شده و رفع کم کاری‌ها است.

وی با بیان اینکه تولید کنندگان لباس‌های ایران و اسلامی باید تشویق و حمایت شوند، خاطر نشان کرد: باید با روان سازی امکانات زیر بنایی زمینه را برای فعالیت تولید کنندگان لباس‌های ایران و اسلامی تلاش کنیم.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر در خصوص برنامه‌های ویژه هفته عفاف و حجاب در استان بوشهر گفت: برگزاری نمایشگاه لباس ایران و اسلامی، تجمع بزرگ حامیان عفاف و حجاب، برنامه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی ویژه سواحل و اجرای مسابقه‌های جذاب در رده‌های مختلف سنی از جمله برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در استان بوشهر خواهد بود.

-->