پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3521986 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8663177
کد خبر : 267836 تاریخ ثبت : 1398/3/29 21:06 نظرات تایید شده : 0

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته بوشهر: سازمان تبلیغات بازوی پر قدرتی در رفع معضلات فرهنگی جامعه است

خلیج فارس: رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر گفت: سازمان تبلیغات می تواند در راستای رفع معضلات فرهنگی جامعه و ارتقاء سطح آموزش جامعه از نظر دینی و مذهبی کمک شایسته‌ای کند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر؛ زهرا رضایی ضمن تبریک فرا رسیدن اول تیر، سالروز صدور فرمان حضرت امام (ره) مبنی بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی نقش موثری در ارتقای سطح آموزش دینی و مذهبی جامعه و رفع معضلات فرهنگی ایفا می‌کند.

سازمان تبلیغات بازوی پر قدرتی در رفع معضلات فرهنگی جامعه است

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی با ظرفیت خوبی که از نظر نیرو و امکانات و همچنین ارتباط خوبی با مردم دارد می‌تواند برنامه‌ریزی بهتری را برای رفع معضلات فرهنگی جامعه داشته و به ارتقاء سطح آموزش جامعه از نظر دینی و مذهبی کمک شایسته‌ای کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشریح فعالیت های این مجموعه گفت: تهیه طرحی در خصوص آموزش قبل از ازدواج و ارائه به اداره کل امور اجتماعی استانداری جهت تخصیص اعتبار و اجرا و همچنین تهیه طرحی در خصوص ضرورت آموزش بانوان و جوانان در راستای آسیب‌های اجتماعی اهم فعالیت های انجام شده در جمعیت بانوان فرهیخته تبلیغات اسلامی بوشهر بوده است.

رضایی همچنین ارتباط با مدارس و آموزش دختران جوان در مسائل مختلف، برگزاری همایش فاطمیون انقلابی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی جهت اعضای جمعیت در خصوص آسیب‌های اجتماعی، فضای مجازی، مسائل فرهنگی و اجتماعی با کمک بسیج استان و نیروی انتظامی و برقراری اردوی تفریحی جهت اعضای جمعیت به مناسبت هفته زن را زا دیگر فعالیت های این مجموعه برشمرد.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر در پایان سخنان خود بیان داشت: از سازمان تبلیغات اسلامی انتظار داریم که کما فی سابق با جمعیت بانوان فرهیخته همکاری داشته و زمینه حضور جمعیت در محلات و اماکن فرهنگی و آموزشی و دانشگاهی را فراهم کند.

-->