پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3941785 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9081696
کد خبر : 267606 تاریخ ثبت : 1398/3/28 17:58 نظرات تایید شده : 0

درخواست برانکو از الاهلی برای خرید بازیکنان خارجی

درخواست برانکو از الاهلی برای خرید بازیکنان خارجیخلیج فارس: «برانکو ایوانکوویچ» به سمت سرمربی تیم الاهلی عربستان منصوب شده است؛ کسی که در تماس‌هایی که طی چند روز اخیر با تصمیم گیرندگان باشگاه داشته، تاکید کرده که برای فصل آینده به بازیکنان خارجی زیادی نیاز دارد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ روزنامه الشرق الاوسط از طریق منابع موثق خود دریافته است که برانکو پس از تماشای ویدئوهای چند بازی فصل گذشته این تیم، تأیید و تأکید کرده است که باشگاه در خط دفاعی نیاز به چند خرید خارجی دارد.

تصمیم برانکو در این خصوص که علاقه زیادی به در اختیار داشتن خط دفاعی سازمان یافته‌ای دارد، با نظر بسیاری از نزدیکان به باشگاه عربستانی هم جهت است؛ در واقع آنان نیز بر این باورند که نتایج ناامید کننده فصل گذشته الاهلی به دلیل ضعف خط دفاعی بوده است.

تیم الاهلی اوایل آگوست سال جاری باید در یک هشتم لیگ قهرمانان به مصاف دیگر تیم عربستانی راه یافته به این مرحله یعنی الهلال برود.

طبق برنامه برانکو و دستیارانش قرار است هفته آینده وارد جده شوند و تشریفات و آمادگی‌ها تا پیش از ۲۹ ژوئن (همزمان با بازگشت بازیکنان از تعطیلات) و پس از امضای قرارداد ۲ ساله با وی صورت خواهد گرفت.

برانکو از سال ۲۰۱۵ هدایت تیم پرسپولیس ایران را بر عهده داشت و در این مدت سه قهرمانی لیگ برتر ایران، ۲ قهرمانی سوپرجام و یک قهرمانی در جام حذفی این کشور را برای قرمزها به ارمغان آورد و علاوه بر این سه بار به عنوان بهترین سرمربی انتخاب شد.

سرمربی ۶۵ ساله کروات با وجود مطرح شدن پیشنهاد تمدید ۵ ساله از سوی پرسپولیس، از این کار اجتناب کرد.

-->