پویاسامانه

کد خبر : 267207 تاریخ ثبت : 1398/3/26 19:18 نظرات تایید شده : 0

دستگیری عوامل آتش‎سوزی پارک جنگلی چیتگر

خلیج فارس: رئیس کلانتری وردآورد از دستگیری عاملان آتش روزی روز جمعه پارک جنگلی چیتگر خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سرهنگ «سید مراد پیروندی» در این خصوص گفت: ۱۹:۱۰ دقیقه جمعه هفته گذشته ماموران کلانتری ۱۸۱ وردآورد برای دومین بار از آتش سوزی قسمتی از پارک جنگلی چیتگر با خبر شدند و تیم عملیات کلانتری بلافاصله برای جلوگیری از خسارت بیشتر در محل حاضر و به بررسی موضوع پرداختند.

وی با بیان اینکه عاملان آتش سوزی به ترتیب ۱۷، ۱۸ و ۱۹ ساله هستند که توسط ماموران یگان حفاظت فیزیکی مستقر در پارک جنگلی چیتگر دستگیر شدند، ادامه داد: با اقدام سریع ماموران آتش نشانی عملیات اطفاء حریق در پارک جنگلی چیتگر با موفقیت انجام شد.

سرهنگ پیروندی اضافه کرد: کارشناسان، وسعت آتش سوزی را ۵۰ متر مربع از محدوده غربی پارک جنگلی چیتگر تعیین کرده اند.

رئیس کلانتری وردآورد تصریح کرد: با بررسی های بیشتر مشخص شد هر سه فرد دستگیر شده با یکدیگر دوست هستند که از فردیس کرج با مترو به پارک چیتگر آمده و یکی از آنها با انداختن ته سیگار خود به داخل علوفه خشک شده در قسمتی از پارک، موجب آتش سوزی در پارک جنگلی بزرگ و قدیمی چیتگر شد.

پیروندی با تاکید بر اینکه شهروندان در زمان حضور در پارک های جنگلی از انداختن ته سیگار و یا ایجاد شعله دوری کنند، گفت: در این فصل از سال چمن زارهای پارک های جنگلی خشک است و با کوچک‌ترین آتش شعله ور شده و موجب آتش سوزی به وسعت زیادی خواهد شد.

کلمات کلیدی خبر : آتش سوزی پارک جنگلی چیتگر
-->