پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32034452 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51328071
کد خبر : 267148 تاریخ ثبت : 1398/3/26 17:11 نظرات تایید شده : 2

مدیرکل سیاسی استانداری: تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخابات رصد می‌شود

تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخابات در استان بوشهر رصد می‌شودخلیج فارس: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخابات در استان بوشهر رصد می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عادل دهدشتی ظهر یکشنبه در نشست شورای اداری بخش ریگ شهرستان گناوه با دستور کار تکریم و معارفه بخشدار این بخش با اشاره به بدعهدی آمریکا و برون رفت یک‌جانبه از برجام اظهار داشت: امروز همه مسئولان، مردم و قوای مختلف در برابر فشارهای وارده معتقد به مقاومت هستند و باید با مقامت و همبستگی و انسجام به سمت و سوی برون رفت از این وضعیت پیش رفت.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: رسیدن به این مقاومت با وحدت و همبستگی و نگاه به داخل مرزهای کشور میسر می‌شود و کلید واژه این وحدت و همبستگی گفتگو بین بخش‌ها، جریان‌ها و جناح‌های مختلف کشوراست.

وی بیان کرد: اگر در داخل کشور جناح‌ها، قوای مختلف، گروه‌ها، نمایندگان مجلس، دولتمردان، مسئولان قوه قضائیه و جریان‌های مختلف و احزاب نتوانند پیرامون اشتراکات و نقاط قوت کشور و مسائلی که باید برای برون رفت کشور در این شرایط سخت تقویت شود با یکدیگر گفتگو کنند این مقاومت در قالب حرف و شعار باقی خواهد ماند.

دهدشتی اضافه کرد: گفت‌وگو به عنوان حلقه مفقوده بین جریان‌های مختلف کشور باید در دستور کار باشد و از این جهت در سطوح مختلف از محلی تا ملی باید این کار را در خود تمرین و فضای باز در همه حوزه‌های مختلف ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: همه ما با خط قرمزها و چهارچوب‌های نظام آشنا و بحثی در رعایت کامل آنها نیست اما در مسائل مختلف دیگر باید در حوزه سیاسی و اجتماعی با هم گفتگو و فضا را باز کرد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر ادامه داد: در حوزه اقتصادی نیز نگاه ما باید معطوف به داخل کشور بوده و اصلاحات ساختاری، نگاه متکی بر اقتصاد درون زا باید مورد تاکید باشد.

وی با اشاره به اینکه تحریم‌های اعمال شده بر کشور مان بسیار هوشمندانه است گفت: در این شرایط سخت بار این سختی بر دوش مردم است و باید با تلاش مضاعف و کوشش تک تک افراد در هر مسئولیتی با همت، غیرت و شجاعت و صرف وقت و انرژی به برون رفت کشور از این وضعیت کمک کنیم.

وی با اشاره به اینکه نگاه مجموعه مدیریتی استان مبتنی بر همین محور است گفت: امسال که به نام سال رونق تولید نامگذاری شده باید موانع تولید را در بخش‌های مختلف رفع کرد.

دهدشتی گفت: شهرستان گناوه به ویژه بخش ریگ دارای ظرفیت‌ها و موقعیت‌های بسیار مناسب است و امید است که با پتانسیل مناسب نیروی انسانی در این شهرستان و با مساعدت همه افراد و گروها و جناح‌های مختلف موانع تولید رفع و ظرفیت‌های موجود را به منصه ظهور برسانیم و بارور کنیم.

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری اظهار داشت: امیدواریم با همکاری و همدلی همه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی در اسفندماه سال جاری شاهد انتخابات باشکوهی در سطح استان و شهرستان گناوه با حضور حداکثری مردم باشیم.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: همه فرمانداران فعالیت کاندیداهای احتمالی نمایندگی مجلس شورای اسلامی را در این استان به طور کامل رصد و اجازه ندهند فضای توهین و تخریب نسبت به یکدیگر در سطوح مختلف نشر پیدا کند.

وی اضافه کرد: در صورتی که داوطلبان احتمالی تبلیغات زودهنگام انجام دهند یا فضای توهین و تخریب به وجود آمد رصد و مستندسازی شود و در بررسی صلاحیت‌ها در ایامی که پیش رو است در هیئت اجرایی مد نظر قرار داده شود و نهادهای نظارتی نیز این نکات را مدنظر قرار دهند.

دهدشتی با تقدیر از تلاش‌های مسعود شیرافکن بخشدار سابق بخش ریگ گفت: این بخشدار از جوانان پرتلاش هستند که در طول تصدی بخشداری این بخش منشأ خدمات فراوانی بودند.

وی خاطرنشان کرد: از بخشدار جدید ریگ انتظار می‌رود که با یک برنامه ریزی مدون در زمینه رشد و توسعه این بخش در همه عرصه‌ها و خدمات شایسته به مردم تلاش کرده و گام‌های مؤثری بردارد.

در این نشست محمدحسین بازویی به عنوان بخشدار جدید معرفی و از زحمات مسعود شیرافکن بخشدار سابق ریگ تقدیر و تجلیل شد.