پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21622542 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19986966
کد خبر : 266529 تاریخ ثبت : 1398/3/22 21:27 نظرات تایید شده : 0

بمب نقل‌و انتقالات باکوچ ستاره‌ استقلال به‌ پرسپولیس؟

خلیج فارس: انتشار تصویری توسط علی علیپور مهاجم پرسپولیس در کنار حسین حسینی و در کنار آن بکاربردن یک «ایموجی» بمب این شایعه را بوجود آورده است که دروازه بان جوان استقلال قرار است برای فصل بعد راهی تیم رقیب شود. شایعه‌ای جنجالی که البته از سوی هیچکس تایید نشد و علیپور هم عکس خود را از شبکه‌های اجتماعی حذف کرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تابناک؛در همین حال امروز شایعه انتقال مهدی رحمتی به پدیده هم رسانه‌ای شد و اخباری مبنی بر توافق این دروازه بان کهنه کار برای پیوستن به تیم مشهدی منتشر شده است. به نظر می رسد همه اینها نوعی تهدید دروازه بان جوان استقلال به احتمال ماندن رحمتی در این باشگاه باشد و در مقابل هم رحمتی شایعه رفتنش را سر زبان ها انداخت.

مدتهاست که بحث جدایی یکی از این دو ( بین رحمتی و حسینی) از استقلال به گوش می‌رسد و احتمال جدایی یکی از این دو دروازه بان از استقلال جدی است. هر دو دروازه بان با توجه به آمادگی خوبی که دارند می‌خواهند در تیمی حضور داشته باشند که فرصت بیشتری برای بازی پیدا کنند و همین مسئله باعث شده که حفظ هر دو دروازه بان در استقلال ممکن نباشد. باید منتظر باشیم و ببینیم که در نهایت کدام دروازه بان در استقلال ماندنی می‌شود و مقصد بعدی دروازه بان دیگر آبی‌ها کجاست.

-->