پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32153287 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51446736
کد خبر : 266523 تاریخ ثبت : 1398/3/22 16:20 نظرات تایید شده : 0

فرماندار بوشهر: اشتغال در صنایع استان حق اهالی محیط پیرامونی است

خلیج فارس: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: اشتغال در صنایع استان بوشهر حق اهالی محیط پیرامونی است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ عباس جمشیدی ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ نمونه عینی هشت سال دفاع مقدس است و مردم در کنار هم مقاومتی بزرگ رقم زدند و امروز نیز همه باید در کنار هم باشیم.

اشتغال در صنایع استان بوشهر حق اهالی محیط پیرامونی است

وی اضافه کرد: هر کاری در جزیره خارگ صورت گرفته حق مردم خارگ بوده است و ما هیچ منتی بر مردم نداریم و باید همه ظرفیت‌ها را به کار بگیریم تا بهترین خدمات به مردم این جزیره ارائه شود.

فرماندار شهرستان بوشهر به پیگیری‌های شخصی استاندار بوشهر برای رفع مشکلات جزیره خارگ اشاره کرد و افزود: در کنگان تلاش کردیم تا اشتغال در خدمت نیروهای بومی باشد و در خارگ نیز این موضوع را پیگیری کردیم.

وی با بیان اینکه اشتغال در صنایع حق مردم محیط پیرامونی است، تصریح کرد: ما از ابزاری که داریم در خدمت مردم جزیره خارگ استفاده می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا نیروی بومی خارگ استخدام شوند.

جمشیدی با بیان اینکه تاکنون برای اشتغال هیچیک از بستگانم توصیه‌ای برای اشتغال نداشته‌ام، بیان کرد: مشکلات و مسائل مختلف برای مردم خارگ است و انتظار داریم خدمات نیز برای این مردم باشد.

وی به اقدامات صورت گرفته برای احقاق حقوق کارگران در جزیره خارگ اشاره کرد و افزود: دغدغه اساسی برای رفع مشکلات اشتغال در جزیره خارگ داریم و همه ظرفیت‌ها را به کار خواهیم گرفت.