پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32449212 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51742208
کد خبر : 266491 تاریخ ثبت : 1398/3/22 12:56 نظرات تایید شده : 0

قیمت یورو و دلار در بازار+جدول

خلیج فارس: صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز چهارشنبه بیست و دوم خرداد با ۲۰۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی سه‌شنبه، ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند.


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۲۰۰ تومان کاهش داشت و ۱۴ هزار ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (چهارشنبه بیست و دوم خرداد ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۳ هزار و ۴۱۴ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۵۹۹ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد
همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.
 
قیمت ارز بازار آزاد (تومان)
مظنه دلار
۱۳۰۵۰
یورو
۱۴۷۹۵
درهم امارات
۳۵۵۰
پوند
۱۶۶۰۵
دلار کانادا
۹۸۱۵
لیر ترکیه
۲۲۴۵
دلار استرالیا
۹۰۶۵
یوان چین
۱۸۸۵