پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24091778 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1154148
کد خبر : 266440 تاریخ ثبت : 1398/3/22 10:47 نظرات تایید شده : 0

پیرمرد ۸۴ ساله، شاخ شبکه‌های اجتماعی شد +عکس

خلیج فارس: نائویا نوه پیرمرد ۸۴ ساله، پدر بزرگش را در شبکه‌های اجتماعی به شهرت رساند.

 
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مشاهده چهره‌های عجیب و غریب کاربران فضای مجازی با لایک‌ها و کامنت‌های میلیونی و چند هزارتایی موضوعی است که در اینستاگرام بیش از سایر شبکه‌های اجتماعی به چشم می‌خورد و روز به روز بر تعداد صفحاتی با کاربران بی‌شمار افزوده می‌شود؛ از این رو نائویا نوه جوان پیرمرد ۸۴ ساله تصمیم گرفت تا با پوشاندن لباس‌های عجیب و مد روز به تن پدربزرگ این پیر مرد را یکی از شاخ‌های این شبکه اجتماعی کند.

البته هدف اصلی نوه جوان این نبود و تنها می‌خواست تا چند روزی پدربزرگش را که معلم سابق شیمی بود، سرگرم کند و اوقات شادی را با هم بگذرانند؛ غافل از اینکه توانست محبوبیت زیادی را برای این پیرمرد در شبکه‌های اجتماعی ایجاد نماید. نائویا ثابت کرد که تنها جوان‌ها نیستند که می‌توانند بلاگر‌های اینستاگرام شوند. او با پوشاندن لباس‌های عجیب و مد روز و همچنین همراه داشتن وسایل جانبی تصاویر جالبی را از پدربزرگش «تتسویا» در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد که در حال حاضر ۹۶ هزار دنبال کننده از سراسر جهان دارد.

در ادامه می‌توانید تصاویر جالب از این محبوب کهن سال اینستاگرام را مشاهده نمایید.
 
پیرمرد ۸۴ ساله، شاخ شبکه‌های اجتماعی شد +تصاویر
 
پیرمرد ۸۴ ساله، شاخ شبکه‌های اجتماعی شد +تصاویر
 
پیرمرد ۸۴ ساله، شاخ شبکه‌های اجتماعی شد +تصاویر
 
پیرمرد ۸۴ ساله، شاخ شبکه‌های اجتماعی شد +تصاویر
-->