پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21696717 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20061019
کد خبر : 266378 تاریخ ثبت : 1398/3/21 22:15 نظرات تایید شده : 0

ثروتمند شدن یک جوان با ارسال سیب زمینی!+عکس

خلیج فارس: الکس کریگ نام یک جوان است که با ترکیبی از شوخ طبعی و خلاقیت موفق شد از طریق فروش سیب زمینی به یکی از جوانان ثروتمند ایالات متحده تبدیل شود

همه چیز از روزی شروع شد که الکس ریگ پس از ماهها جستجو برای یافتن یک شغل ثابت به فکر راه اندازی یک وب سایت فروش کالا افتاد. نامزد او به سرعت او را مسخره کرد و گفت او حتی نمی تواند یک سیب زمینی بفروشد چه برسد به کالاهای دیگر. همین جمله الکس را به فکر فرو برد و او تصمیم گرفت ثابت کند نامزدش سخت در اشتباه است.

بنابراین الکس وب سایتی طراحی کرد و به کاربران اعلام کرد حاضر است سیب زمینی هایی بفروشد که روی آن ها متن های تبریک تولد، جملات قصار و ... نوشته شده است. قطعا تصور می کنید هیچ فردی حاضر نیست چنین سیب زمینی را بخرد، اما واقعیت چیز دیگری بود. به محض شروع فعالیت این وب سایت، فروش سیب زمینی ها نیز آغاز شد.

ثروتمند شدن یک جوان با ارسال سیب زمینی!

باور کردنی نیست اما تنها با گذشت دو روز از افتتاح وب سایت الکس حدود دو هزار دلار درامد داشت.او در ابتدای راه یک پسر 24 ساله و فارغ التحصیل از دانشگاه شمال تگزاس بود، اما با گذشت چند ماه به سرعت به یک جوان ثروتمند و مشهور تبدیل شد. جالب است بدانید هم اکنون متوسط درامد ماهیانه الکس بیست و پنج هزار دلار است و وی برای توسعه کسب و کار خود دست به خلاقیت هم زده است. برای مثال در سایت خود سیب زمینی های منقش به تصاویر چاپی یا دارای لوگوی برندهای مختلف را نیز می فروشد.

ثروتمند شدن یک جوان با ارسال سیب زمینی!

او سیب زمینی های مناسبت(روز پدر و تولد و...)، سیب زمینی های تزئینی و انواع و اقسام سیب زمینی ها را با قیمت های مختلف به سراسر نقاط ایالات متحده ارسال می کند. گاهی مسیر ثروتمند شدن چندان دشوار نیست.

منبع : انتخاب

کلمات کلیدی خبر : سیب زمینی ثروتمند شدن جوان
-->