پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22034302 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20398059
کد خبر : 266362 تاریخ ثبت : 1398/3/21 21:48 نظرات تایید شده : 0

موتورسواران ۷۷ درصد قربانیان تصادفات بوشهر

خلیج فارس: رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: ۷۷ درصد قربانیان تصادفات در دو ماه نخست امسال مربوط به موتورسواران است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سرهنگ قدرت الله کشکولی در جمع مسئولان راهنمایی و رانندگی شهرستان دشتستان افزود: در استان بوشهر تردد موتورسیکلت نسبت به سایر استان‌ها بیشتر است و در این استان نیز شهرستان دشتستان و به ویژه شهر برازجان بیشترین تردد موتورسیکلت را دارد.

وی یکی از اولویت‌های مهم راهنمایی و رانندگی را پیشگیری از وقوع تصادفات عنوان کرد و از همه افراد به ویژه جوانان خواست قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

رئیس پلیس راهور استان بوشهر ادامه داد: طرح توزیع رایگان کلاه ایمنی و پخش دفترچه‌های آموزشی ویژه موتورسیکلت در شهرستان دشتستان اجرا شد.

کشکولی با بیان اینکه ایمن ترین، راحت‌ترین و آسان‌ترین راهی که می‌تواند از قربانی شدن موتورسواران در تصادفات جلوگیری کند استفاده از کلاه ایمنی است، بیان کرد: ۷۰ درصد ضربات وارد شده به موتورسواران در تصادفات، مربوط به سروگردن است که در صورت استفاده از کلاه ایمنی این آسیب‌ها به حداقل خواهد رسید.

وی از موتورسواران خواست استفاده از کلاه ایمنی، رعایت قوانین راهنمایی رانندگی و تردد نکردن در پیاده رو‌ها را مد نظر داشته باشند.

-->