پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31656063 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 50950501
کد خبر : 266339 تاریخ ثبت : 1398/3/21 18:05 نظرات تایید شده : 0

پلمب مرکز درمان اعتیاد در گیلان

خلیج فارس: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پلمب یک مرکز درمانی سو مصرف مواد در شهرستان فومن خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ اسماعیل نورصالحی در گفت‌وگو با ایسنا، از پلمب یک مرکز درمانی سو مصرف مواد در فومن خبر داد و گفت: این مرکز درمان سو مصرف مواد در شهرستان فومن به دلیل فروش غیرقانونی دارو بدون حضور پزشک، جلوگیری از بازرسی مرکز و سایر تخلفات درمانی، با حکم سازمان تعزیرات حکومتی شهرستان فومن پلمب شد.

وی ادامه داد: در خصوص ادامه فعالیت و یا ابطال پروانه این مرکز در کمیته منطقه‌ای درمان با داروهای آگونیست تصمیم گیری خواهد شد.

معاون درمان دانشگاه ضمن تقدیر از عملکرد مراکزی که در حال ارائه خدمات درمانی با رعایت موازین قانونی هستند، اظهار کرد: نظارت بر عملکرد مراکز درمان سو مصرف مواد به دلیل در اختیار داشتن داروهای مخدر اهمیت ویژه ای دارد و در این راستا نظارت بر عملکرد این مراکز در استان تشدید خواهد شد.

وی تاکید کرد: تمامی مراکز درمان سو مصرف مواد استان ضمن رعایت قوانین و مقررات و پروتکل‌های درمانی، موظف به همکاری با بازرسین در زمان بازدید هستند.کلمات کلیدی خبر : ترک اعتیاد پلمب