پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 14750392 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 13037972
کد خبر : 266251 تاریخ ثبت : 1398/3/21 10:15 نظرات تایید شده : 0

مَش قُلی خان مهمان بوشهر می‌شود

خلیج فارس: نمایش کودک "مَش مَش قُلی خان" کاری از گروه نمایشی بازیسازان از شهر تهران به مدت ۵ شب مهمان استان بوشهر می شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ این نمایش به کارگردانی "ناصر آویژه" و تهیه کنندگی "رضا بازدار" از دوشنبه و سه شنبه ۲۰ و ۲۱ خردادماه در سالن شهید آوینی بوشهر، چهارشنبه و پنجشنبه ۲۲ و ۲۳ خردادماه در سالن فرهنگ برازجان و جمعه ۲۴ خردادماه در سالن ارشاد بندر دیلم به روی صحنه خواهد رفت.

http://bushehr.isna.ir//Files/News/Image/13983/901.jpg

تهیه کننده این نمایش در گفتگو با ایسنا عنوان کرد: دلیل اصلی ما برای دعوت از این گروه نمایشی، ارتقای سطح کیفی آموزش ها و همچنین اجرای تئاتر در استان بوشهر است، به ویژه که نمایش آموزنده "مَش مَش قُلی خان" منتخب چهاردهمین جشنواره کودک و نوجوان اصفهان بوده و جوایز مختلفی را از جشنواره ها کسب نموده است.

رضا بازدار افزود: در کنار این اجراها، کارگاه های آموزش بازیگری تئاتر داریم که با استقبال خوبی از سوی کودکان و نوجوانان روبرو شده است.

مدیر فرهنگسرای ارشاد برازجان تاکید کرد: طی سال های اخیر تئاتر کودک مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است و این موضوع باعث شده نیاز بیشتری به آموزش های پیشرفته تر احساس شود.

وی بیان کرد: هدف ما بیشتر شدن برنامه های فرهنگی و اجرای نمایش کودک در سطح استان است، زیرا خانواده ها از چنین برنامه هایی استقبال می کنند.

گفتنی است روش تهیه بلیت برای دیدن این نمایش از طریق سایت www.belitbox.com می باشد.

به گزارش ایسنا، نمايش  "مَش مَش قُلی خان" در قالب یک اثر افسانه ای و تخیلی، روایتگر داستانی از گروه نمایشی "مرشد تراب دوره گرد" است، که به سبک نمایش های سیار قدیمی ایران، شهر به شهر به سفر می روند و قصه های قدیمی و  پند آموز را برای مردم کوچه و بازار بازگو می کنند.

-->