پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24140379 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1202573
کد خبر : 266243 تاریخ ثبت : 1398/3/21 09:58 نظرات تایید شده : 0

۵۲ میلیاردتومان اعتبار عمرانی به گناوه اختصاص یافت

خلیج فارس: فرماندار گناوه گفت: با پیگیری و رایزنی های به عمل آمده و همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر در سال جاری ۵۲۰ میلیاردریال اعتبار تملک دارایی سرمایه ای به این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سیدعلی پاک نژاد دوشنبه شب در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان افزود: از این مجموع ۴۶۰ میلیاردریال در این جلسه بین دستگاه‌های اجرایی و مابقی آن براساس برنامه ریزی به عمل آمده بموقع توزیع خواهد شد.

وی اظهار داشت: این اعتبار در فصول مختلف هزینه و برای تکمیل پروژه‌های عمرانی در اختیار دستگاه‌های اجرایی این شهرستان قرار می‌گیرد.

پاک نژاد گفت: اولویت اصلی در توزیع اعتبارات امسال تکمیل پروژه‌های شاخص و مربوط به هفته دولت و دهه فجر است.

فرماندار گناوه افزود: اعتبار اختصاص یافته به مراتب در طول سال از محل‌های مختلف افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به جذب اعتبارات ملی از مدیران کل استان بطور مستمر پیگیری و در مبادله موافقت نامه براساس اعتبارات توزیع شده دقت و بموقع اقدام و تسریع کنند.

فرماندار گناوه اظهارداشت: در صورتی که مدیری نتواند در این زمینه بموقع عمل کند بلافاصله اعتبارات درنظرگرفته شده آن دستگاه جابه جا و به دستگاه اجرایی دیگر واگذار می‌شود.

پاک نژاد گفت: مدیران کل استان اعتباراتی را که به دستگاه‌های مرتبط شهرستان اختصاص یافته تنها در همین منطقه توزیع کنند.

وی با بیان اینکه شهر گناوه از لحاظ مبلمان شهری عقب افتاده است، افزود: شهرداری اعتباراتی را که از محل‌های مختلف از جمله ارزش افزوده جذب می‌کند صرف مبلمان شهری کند.

فرماندار گناوه بیان کرد: ادارات شهرستان به صرف جویی در مصرف برق و آب در محیط کار و منزل اهتمام جدی ورزند و پیشقدم شوند تا الگویی برای دیگر اقشار جامعه باشند.

وی خواستار همکاری و مشارکت و سنجش مسئولان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا شد.

کلمات کلیدی خبر : گناوه
-->