پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32262777 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51556079
کد خبر : 266154 تاریخ ثبت : 1398/3/20 16:03 نظرات تایید شده : 0

یادواره شهدای تنگستان برگزار می‌شود

خلیج فارس:فرماندار شهرستان تنگستان گفت: یادواره شهدای شهرستان تنگستان آذرماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالحسن رفیعی پور ظهر دوشنبه در نشست برگزاری یادواره شهدا اظهار داشت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا کمتر ازشهادت نیست لذا شایسته است این امر از سوی مردم و مسئولان جدی گرفته شود.

یادواره شهدای تنگستان برگزار می‌شود

وی بیان کرد: با توجه به برگزاری یادواره شهدای شهرستان که در آذرماه سال جاری انجام خواهد شد همه مسئولان در راستای انجام این کارشایسته فرهنگی همکاری و تلاش لازم داشته باشند.

فرماندار و رئیس ستاد برگزاری یادواره شهدای تنگستان یادآور شد: آسایش، امنیت، آرامش و این پیت و مقامی که به عنوان خدمتگزار مردم داریم به واسطه خون پاک ومطهر شهدا است؛ شهدایی که در راستای استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، دفاع مقدس، دفاع از حریم و حرم و برقراری نظم وامنیت خون خود را در راه حفظ وحراست از نظام و اسلامی تقدیم کردند.

وی خاطرنشان کرد: این امر وظیفه ما را سنگین تر می کند که برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس تلاش کنیم و یاد و خاطره شهدایی که در راستای استقرار و تثیبت نظام، امنیت و آسایش جامعه تلاش کردند را پاس بداریم و باید کوشش کنیم یادواره ای درشان و منزلت شهدا برگزار کنیم.

رفیعی پور ادامه داد: باید سعی شود با همکاری مردم و مسئولین نمایشگاهی درسطح استانی در شهرستان تنگستان به مدت یک هفته برگزار کنیم که هر قسمت به یک اداره تعلق داشته باشد.

در پایان روسا و دبیران کمیته های ستاد برگزاری یادواره شهدای تنگستان مشخص و احکام آنها تقدیم آنها شد.