پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31639000 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 50933477
کد خبر : 266111 تاریخ ثبت : 1398/3/20 11:56 نظرات تایید شده : 0

اختصاص ۴۳۷میلیارد ریال به تنگستان

۴۳۷میلیارد ریال اعتبار به تنگستان اختصاص یافتخلیج فارس: فرماندار تنگستان گفت: ۴۳۷ میلیارد ریال اعتبار امسال از محل تملک دارایی های سرمایه ای به این شهرستان اختصاص یافت و در فصل های مختلف میان دستگاه‌های اجرایی توزیع شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ عبدالحسن رفیعی پور روز دوشنبه در نشست شورای برنامه ریزی شهرستان تنگستان افزود: با توجه به گستردگی نیازهای اولویت دار شهرستان در حوزه راه های ارتباطی، بحران آب، شیلات، آموزش و پرورش، عمران شهری و روستایی همت بیشتر مدیران برای پیگیری و اجرایی شدن پروژه ها ضروری است.

وی بیان کرد: بیشترین اولویت توزیع اعتبار با پروژه های نیمه تمام و ضروری در حوزه های آب، راه های ارتباطی، آموزش وپرورش و عمران شهری و روستایی و پروژه هایی است که از پیشرفت بالایی برخوردار هستند تا با بهره برداری آنها در دهه فجر و هفته دولت شاهد رضایت مندی مردم باشیم.

رفیعی پور بیان کرد: خیلی از اعتبارات عمرانی کشور از طریق وزارت خانه ها توزیع می شود و نیاز است دستگاه های اجرایی استانی و شهرستان پیگیر حذب اعتبارات ملی باشند.

فرماندار تنگستان افزود: درسال جاری با فعال سازی کمیته های نظارت به صورت مستمر بر پروژه های عمرانی شهرستان نظارت بیشتری صورت می گیرد تا سرعت بخشی لازم در روند اجرای کمی وکیفی پروژه ها انجام شود.

وی ادامه داد: از شهرداران شهرستان در خواست می شود اعتباراتی که در کمیته برنامه ریزی شهرستان و از محل ارزش افزوده برای پروژه های آنها در نظر گرفته می شود در بحث مبلمان شهری شهر های شهرستان همت مضاعفی داشته باشند.

رفیعی پور گفت: با توجه به نیازهای اساسی شهرستان و مشکلات موجود با تلاش ها و عنایت استاندار، نماینده مجلس و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اعتبارات بسیار خوبی از محل سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر در اسفند سال گذشته اختصاص یافت که امید می رود با تخصیص این اعتبارات شاهد تحول شگرفی در شهرستان باشیم.کلمات کلیدی خبر : تنگستان