پویاسامانه

کد خبر : 266108 تاریخ ثبت : 1398/3/20 11:51 نظرات تایید شده : 0

مجوز راه‌اندازی مدرسه مهارتی نفت و گاز در بوشهر صادر شد

مجوز راه اندازی مدرسه مهارتی نفت و گاز در بوشهر صادر شدخلیج فارس: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: مجوز راه اندازی مدرسه مهارتی نفت و گاز این دانشگاه صادر شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ اسماعیل عبداللهی روز دوشنبه در نشست هم اندیشی دانشگاه‌های استان بوشهر افزود: دریافت مجوز راه اندازی مدرسه کسب و کار و خلاقیت نیز در دست پیگیری است که با توجه به ظرفیت‌های موجود در این استان این مدرسه‌ها می‌تواند منشأ تحولات مطلوبی باشد.

وی بیان کرد: برای این مدرسه‌ها رویکرد عملیاتی به دور از شعار زدگی در پیش گرفته شده که این می‌تواند به اثرگذاری هر چه بیشتر آنها کمک شایانی کند.

عبداللهی یادآور شد: ۲۰ مدرسه از یکهزار مدرسه دانشگاه آزاد در استان بوشهر فعال است که سال گذشته به لحاظ توسعه این بخش، استان بوشهر رتبه سوم کشور را کسب کرد و مورد تجلیل قرار گرفت..

وی گفت: این مدارس از کیفیت خوبی برخوردار هستند و ظرفیت خالی دانشگاه‌ها اجازه می‌دهد تا در اختیار این حوزه قرار گیرد.

عبداللهی افزود: در این ارتباط سال گذشته ۲ مدرسه تخصصی و ۲ مدرسه عادی مجتمع دانشگاه آزاد بوشهر (واقع در عالیشهر) راه اندازی شده است.

وی تاکید کرد: مدارس می‌توانند منشا تحول در حوزه آموزش عالی شوند بویژه مدرسه‌های مهارتی و تخصصی که در استان بوشهر بخوبی روی آن کار می‌شود.

-->